Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 2. decembra 2020

VOLEJBAL: Staršie žiačky Iskry úspešne zabojovali o záchranu

10. februára 2020 | Komentáre: 0 |

Štrnáste kolo volejbalovej I. triedy starších žiačok Stred malo pre hnúšťanské hráčky sladkú príchuť víťazstva.

Dievčatá sa v závere základnej časti v stretnutí o záchranu postavili doma proti tabuľkovému susedovi z Krupiny a boli úspešné.

„Prvý zápas sa niesol v duchu strnulého a ustráchaného výkonu domácich. Hoci dievčatá vyhrali 3:1, nebol to ani zďaleka výkon, na ktorý majú. Zaslúžene dotiahli zápas do víťazstva a do zisku troch bodov. Hlavnú úlohu hrala obava pred chybami a tak sa odohrával dosť vyrovnaný zápas s úspešným koncom pre Iskru,“ píše sa na webovej stránke VK Iskra Hnúšťa.

Domáci celok sa ani druhom zápase nechcel vzdať víťazných bodov a režíroval hru. Po zisku troch setov padla Krupina pod hnúšťanskými sieťami opäť.

„Dievčatá znova ukázali, že mali na oveľa viac, ako ukazuje momentálna tabuľka. Hnúšťankam chýba jednoznačne lavička, ktorá je ochudobnená o dievčatá, ktoré nezmyselne prestali hrať a oslabili družstvo. Ide najmä o T. Kováčovú, ktorá bola platnou hráčkou družstva a nepokračuje bez vážnejších dôvodov, čím oslabila herný prejav družstva. Dievčatá si zaslúžia pochvalu za prevedené výkony a za obetavosť,“ uvádza sa ďalej na webe.

Zverenky trénerov Majeského, Pasiara a Tomčíka si po 14. kolách vybojovali predposlednú siedmu priečku v tabuľke. Z 28 zápasov vyhrali 7 a získali 23 bodov.

VOLEJBAL – I. TRIEDA STARŠIE ŽIAČKY STRED

VK Iskra Hnúšťa – TJ-ŠK VK Krupina 3:1 (-25, 23, 16, 18) a 3:0 (13, 17, 16)

VK Iskra Hnúšťa: E. Boľfová, N. Michalková, K. Jozefíková, T. Vrábľová, N. Piaterová, L. Javorová, libero – K. Svinčiaková. Tréneri: Š. Majeský, I. Pasiar, S. Tomčík.

Ostatné zápasy sa odohrajú 15. 2.

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

REKLAMA