Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 7. marca 2021

Video: Súťaž ženskej krásy sa v Hnúšti bude konať aj tento rok

13. apríla 2017 | Komentáre: 0 |

Najkrajšie dievčatá z Hnúšte a okolitého regiónu zabojujú v sobotu, 24. júna o titul Miss Hnúšťa 2017. Prihlásiť sa môžu všetky dievčatá vo veku od 15 do 24 rokov.

Mesto Hnúšťa a Mestské kultúrne stredisko (MsKS) v Hnúšti zorganizuje aj tento rok súťaž MISS Hnúšťa 2017. Nadviaže tak na minuloročnú Miss, ktorú sa podarilo obnoviť po 11 rokoch. „Hlavným impulzom zorganizovať súťaž krásy bolo pre mňa veľké množstvo nádherných dievčat v Hnúšti a okolí, ktoré ale nemajú dostatok sebavedomia, nevidia svoju krásu a nie sú na seba hrdé. Súťažou sa to  zmenilo a každá z dievčat počas galavečera  ukázala svoje maximum,“ vysvetlila riaditeľka.

S organizáciou minuloročnej súťaže je Vojenčiaková spokojná. „Mali sme dostatok času na prípravu dievčat aj celého galavečera. Zároveň sme spoznali dievčatá a vedeli ich tak posudzovať nielen podľa ich zovňajšku. Vytvorila sa z nich výborná partia dievčat, ktoré po celý čas držali spolu napriek tomu, že titul kráľovnej krásy mohla získať iba jedna,“ povedala pre Echoviny.sk riaditeľka MsKS.

Minuloročnou víťazkou sa stala Silvia Sabóová

Najväčším problémom pri obnovení Miss bola nedôvera dievčat i sponzorov. „Báli sa do projektu ísť, nevedeli, čo od neho očakávať. Som si istá, že úroveň minulého ročníka ich presvedčila o tom, že sa niet čoho báť a radi sa do súťaže zapoja,“ dodala Vojenčiaková.

Celú fotogalériu Miss Hnúšťa 2016 si môžete pozrieť v tomto článku: Foto: Na Miss Hnúšťa triumf Szabóovej

Súťažiť sa bude v troch disciplínach, prehliadke v šatách, voľnej disciplíne a rozhovore s moderátorom, ktorým bude aj tento rok Ján Bakala z TV JOJ. „Dievčatá sa nemusia obávať promenády v plavkách, čo bola pre nich najväčšia obava aj minulý rok,“ zakončila Vojenčiaková.

Podujatie sa uskutoční v sobotu, 24. júna. Dievčatá vo veku 15 – 24 rokov sa môžu prihlásiť do konca apríla.

Pekný videozostrih z podujatia si môžete pozrieť na videu portálu Rimava.sk.

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk, foto: Imrich Garláty, video: Rimava.sk


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
FacebookPosledné komentáre
Reklama_x

REKLAMA