Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 25. októbra 2020

Vianočný blšák v Hnúšti: Tento rok štedro, zdravo a prírodne

2. decembra 2016 | Komentáre: 0 |

V reštaurácii Kocka nájdete 10. decembra pestrú ponuku vianočných produktov a originálnych darčekov.

blsakVianoce sú už, ako sa hovorí – predo dvermi – a to je čas rôznych jarmokov a trhov. Pravdaže ani Hnúšťu takáto nákupná udalosť neminie. No tento rok pre Vás organizátori Rimavského blšáku pripravili milý, malý Vianočný Blšák, ktorý bude pre všetkých, ale najmä pre tých, čo majú radi prírodné, ručne robené a zdravé produkty.

Okrem tradičných vianočných pochutín ako je med, orechy a vianočné oblátky, budete môcť ochutnať i raw koláčiky, domácu klenovskú štrúdľu a bio horúce jablko. Inšpiráciu na darčeky nájdete v ručne vyrábaných šperkoch a prírodnej kozmetike. Milovníci kníh budú mať príležitosť spoznať domácich spisovateľov a ilustrátorov. A ak ste ešte nestihli vymyslieť vianočnú výzdobu u vás doma, na Blšáku nájdete mnoho dekorácií a ozdôb na stromček, ktoré vás zaručene očaria.

mydloBude sa predávať, vymieňať a obdarúvať

Ponuka produktov je pestrá, vianočné darčeky budú originálne, ale ak by ste si i napriek tomu nič nevybrali, prídťe potešiť aspoň svoj žalúdok. Už známa domáca kapustnica a teplý grog neurazí nikoho.

Vianočný Blšák bude 10. decembra, od 10:30 do 15:00 na prvom poschodí v reštaurácii Kocka.

Ak máte výrobky, ktoré by sa hodili do témy tohtoročného blšáku, alebo ak neviete, čo s nepotrebnými vecičkami,môžete sa pridať k predajcom. Prihlásiť sa môžete do 4. decembra prostredníctvom udalosti Rimavský Blšák na Facebooku.

Poplatok pre predajcov je tento rok vo výške 1€. „Tieto Vianoce venujeme ľuďom z nášho regiónu a uctíme si ručnú prácu. Prajeme vám krásnu predvianočnú pohodu a vidíme sa na Vianočnom Blšáku,“ odkazujú organizátori podujatia.

blsak1

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

REKLAMA