Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 4. decembra 2020

V Hnúšti bude na testovanie COVID-19 sedem odberných miest, v Tisovci päť

26. októbra 2020 | Komentáre: 0 |

V rámci celoslovenského testovania obyvateľstva na ochorenie COVID-19 bude v Hnúšti zriadených sedem odberných miest a v Tisovci päť.

Samosprávy o tom informujú na svojich oficiálnych internetových stránkach.

Samospráva Hnúšte na svojej stránke hnusta.sk zatiaľ nekonkretizovala, kde budú tieto odberné miesta zriadené. „O časovom harmonograme testovania a spôsobe kontaktovania obyvateľov vás budeme informovať po doručení organizačných pokynov od gestora testovania, ktorým sú Ozbrojené sily (OS) SR. Informácie zverejníme v mestskom rozhlase, na web stránke a facebookovej  stránke mesta,“ uvádza.

Naopak Tisovec na stránke tisovec.com už zverejnil podrobné detaily k testovaniu. „Vedenie mesta vytypovalo vhodné priestory na vykonanie testovania obyvateľov nášho mesta. Navrhnuté priestory boli dňa 25. 10. 2020 kontrolované príslušníkmi OS SR, ktorí k nim nemali výhrady a súhlasili so zriadením navrhovaných odberných miest,“ konkretizuje mesto.

V samotnom Tisovci budú štyri odberné miesta – vo vestibule kinosály v starej časti Mestského kultúrneho strediska (MsKS), v spoločenskej sále novej časti MsKS, v telocvični Strednej odbornej školy a na mestskom kúpalisku v Športovom areáli R. Valenta. Posledné, piate odberné miesto bude v mestskej časti Rimavská Píla v miestnom kultúrnom dome.

„Upozorňujeme, že priradenie ulíc k odberným miestam nezodpovedá rozdeleniu podľa volebných okrskov,“ zdôrazňuje samospráva. Kam konkrétne sa máte dať ísť otestovať na základe vášho bydliska zistíte priamo na stránke tisovec.com.

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: hnusta.sk, tisovec.com, Foto: ilustračné: pixabay.com


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

REKLAMA