Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 22. októbra 2020

Súťaž o Žihadielko sa v sobotu končí, na definitívu si však počkáme do polovice marca

28. februára 2020 | Komentáre: 0 |

Už len necelé dva dni zostávajú do skončenia súťaže o ihrisko Žihadielko. Hoci sa vďaka veľkému bodovému rozdielu medzi 10. a 11. miestom môže zdať, že je všetko rozhodnuté, definitívne potvrdenie výsledkov zo strany spoločnosti LIDL príde až 14. marca.

„LIDL má po skončení hlasovania ešte dva týždne na jeho overovanie. V jednom ročníku sa už stalo, že nejakému mestu strhli hlasy. Ak teda skončíme na desiatom mieste, ja by som to ešte nebrala stopercentne, že ihrisko je naše,“ upozornila Miroslava Vargová, jedna z moderátoriek facebookovej skupiny Ihrisko Žihadielko pre Hnúšťu.

Nečakanou novinkou počas posledného týždňa bola zmena v pravidlách. Pôvodne totiž mali byť v tomto období presné bodové zisky jednotlivých miest skryté, napokon sú však zobrazované až do konca hlasovania.

„Tým, že sú teraz v našom kraji prázdniny, to vnímame ako výhodu, že sú čísla zverejnené. Tohto týždňa sme sa totiž trochu obávali, ale zatiaľ to napriek prázdninám vyzerá dobre,“ konštatovala Vargová.

Ako ďalej spomenula, pred začiatkom hlasovania neverila, že by tesne pred koncom hlasovania mohli byť Tisovec i Hnúšťa v prvej desiatke miest. „Myslel som si, že okolie pomôže udržať sa aspoň jednému, ale že to budú obidve a takto blízko vedľa seba, to zrejme málokto predpokladal,“ podotkla Vargová.

Zároveň zdôraznila, že hlasovať treba až do poslednej chvíle. „Určite treba hlasovať do polnoci 29. februára. Takže v sobotu máme dve základné povinnosti, ísť voliť a zahlasovať za Žihadielko,“ zakončila Vargová s úsmevom.

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

REKLAMA