Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 25. októbra 2020

Súťaž o tri masáže v REMAS centrum Hnúšťa

28. februára 2011 | Komentáre: 0 |

Pri príležitosti MDŽ sme sa rozhodli pripraviť súťaž nie len pre naše terajšie ale aj budúce zákazníčky. Súťaž je jednoduchá, stačí správne odpovedať na dve otázky a zaslať svoje údaje. Súťaž potrvá do pondelka 7.3.2011 do 12:00 hod. Výherkyňa bude vyžrebovaná majiteľom REMAS centrum Vladimírom Zánom a zverejnená 8.3.2011 na stránkach www.echoviny.sk ako aj v priestoroch REMAS centrum. Prajeme našim ženám pevné zdravie, veľa šťastia, úspechov, stálu pohodu a radosť z každého dňa prežitého s nami mužmi. Ako prejav vďaky firmy.

Hrajte a vyhrajte:

1. Čokoládová masáž + sklenené pilníky
2. Masáž lávovými kameňmi + sklenené pilníky
3. Klasická masáž + sklenené pilníky

Ceny do súťaže venovali:

Vladimír Zán REMAS centrum

Prevádzka:
Rumunskej armády 194, Hnúšťa (budova pošty, vchod z dvora, na poschodí)
tel.: 0905 939 510, www.remascentrum.webnode.sk

IOP – plus, s.r.o.

Prevádzka:
Dobšinského 9, Kokava nad Rimavicou (pri vlakovej stanici)
tel.: 0917 579889, 0944 076386, www.iop-plus.sk

Redakcia echoviny.sk neručí za správne doručenie súťažných odpovedí a vyhradzuje si právo v sporných prípadoch rozhodovať s konečnou platnosťou podľa vlastného uváženia. Zapojením sa do súťaže čitateľ súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov v súlade s ustanovením §7 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších zmien a doplnení. Čitateľ dáva súhlas na uverejnenie mena, priezviska a mesta v zozname výhercov súťaže. Osobné údaje nebudú poskytnuté tretím osobám. Súťažiaci v prípade výhry súhlasí so zverejnením svojho mena a mesta na stránke www.echoviny.sk. Redakcia echoviny.sk si vyhradzuje právo na skrátenie, predĺženie, prerušenie alebo prípadné zrušenie súťaže.

ZDROJ: PR – platená správa

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj:


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

Diskusia je zatvorená.


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

REKLAMA