Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 31. marca 2020

Samospráva Hnúšte hľadá referentov pre cestovný ruch a životné prostredie

21. februára 2020 | Komentáre: 0 |

Referentov na dve pracovné pozície aktuálne hľadá samospráva mesta Hnúšťa. Náplňou ich práce má byť cestovný ruch a životné prostredie. V obidvoch prípadoch ide o plný úväzok.

V prípade referenta pre cestovný ruch má byť náplňou jeho práce okrem iného príprava a manažovanie koncepčných projektov a štúdií rozvoja cestovného ruchu v meste, príprava žiadostí a projektov na grantové zdroje a ich následná realizácia, monitoring a vyhodnotenie. Zaoberať sa bude aj realizáciou a propagáciou podujatí súvisiacich s cestovným ruchom, spracovaním analýz vrátane návrhov riešení, spolupracovať so subjektmi v oblasti cestovného ruchu, poskytovať informácie o meste a regióne turistom a návštevníkom.

Medzi povinné kvalifikačné predpoklady patrí len vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa. Výhodou je prax v oblasti verejnej či štátnej správy, samosprávy, alebo v oblasti cestovného ruchu a prípravy projektov. Funkčný plat referenta pre cestovný ruch má byť v rozmedzí 871,50 – 1046 eur. Viac informácií získajú záujemcovia na stránke mesta.

Náplňou práce odborného referenta pre životné prostredie bude samostatná odborná práca v oblasti životného prostredia, odpadového hospodárstva, protipovodňových opatrení, zásobovania vodou, ako aj zabezpečovanie kompetencií obce v prenesenom výkone štátnej správy na úsekoch zložiek životného prostredia a ďalšie kompetencie.

Do výberového konania na toto miesto budú zaradení uchádzači, ktorí majú vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore ekológia, životné prostredie, odpadové hospodárstvo, ochrana prírody a krajiny, krajinotvorba, vodohospodárstvo, ochrana ovzdušia alebo príbuzné. Predpokladaný nástup do funkcie je 1. apríl 2020. Funkčný plat by mal byť v rozmedzí 922,50 – 1107 eur. Viac informácií sa dá získať opäť na stránke mesta.

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Mesto Hnúšťa


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA