Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 9. augusta 2020

OOCR Stredné Slovensko predstavila nové propagačné videá regiónu

29. júla 2016 | Komentáre: 0 |

O tom, že región stredného Slovenska má čo návštevníkom ponúknuť, presviedčajú aj nové propagačné videá, ktoré v týchto dňoch predstavila Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Stredné Slovensko. V duchu novej značky Slovenska – Good Idea Slovakia prezentujú videá región ako dobrý nápad na strávenie dovolenky. To svoje si v nich nájdu milovníci histórie a kultúry, vyznávači pohybu a adrenalínových aktivít, ako aj rodiny s deťmi.

„Chceli sme spojiť jedinečné prírodné a historické krásy nášho regiónu s pestrou ponukou aktivít do celku, ktorý nie je len sekvenciou záberov, ale prináša skutočný príbeh, ktorý bude chcieť prežiť každý, kto si video pozrie,“ uviedol Jiří Pěč, výkonný riaditeľ OOCR Stredné Slovensko. Podľa jeho slov nebolo jednoduché zmestiť bohatstvo, rozmanitosť a krásu regiónu len do jedného videa. Aj to svedčí o tom, že stredné Slovensko má čo ponúknuť každému návštevníkovi. „Práve preto prezentujeme destináciu popri jednom 150-sekundovom videu aj v krátkych, tematicky zameraných videoklipoch podľa dominantných produktových línií regiónu,“ dodal Pěč.

Leto na strednom Slovensku, to sú stovky kilometrov značených cyklotrás, plavba na pokojnej hladine Hrona, turistické chodníky s neopakovateľnými výhľadmi, historické zákutia a pamiatky, vodný raj aj zábava pre celú rodinu. „Keď k tomu pridáme jedinečné športové, kultúrne a spoločenské podujatia so zvučnými názvami, dostaneme top ponuku na strávenie tohto ročného obdobia,“ zhodnotil Pěč.

Videá je možné nájsť na internete, na sociálnych sieťach. Organizácia ich predstaví aj na niekoľkých významných letných akciách a podujatiach. Napríklad na tanečno–hudobnom festivale Outbreak – The Legits Blast v Banskej Bystrici sa OOCR predstaví s vlastným pódiom Central Slovakia, na ktorom si budú môcť najmenší vyskúšať skutočný tanečný súboj – battle. Oddychová zóna Central Slovakia nebude chýbať ani na Medzinárodných leteckých dňoch SIAF. Videá budú premietané aj počas vybraných prezentačných akcií v bratislavskej Redute pri príležitosti predsedníctva Slovenska v Rade EÚ.

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: TASR, foto: centralslovakia.eu


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA