Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 1. júna 2020

Leto v Hnúšti spríjemní Emma Drobná, Miro Jaroš, cyklobus i letné kino

1. júla 2019 | Komentáre: 0 |

Hnúšťanské leto bude kultúrne, športové aj hudobné. Tamojšie mestské kultúrne stredisko (MsKS) na nasledujúce týždne pripravilo bohatý program. V ponuke budú filmy, koncerty aj turistika.

Kultúrne leto v Hnúšti odštartovalo 21. júna premietaním filmu Lovenie v letnom kine. Diváci si pod holým nebom budú môcť vychutnať ešte ďalšie tri snímky. Tie patria k tohtoročným trhákom.

„Na amfiteátri v Hnúšti budeme premietať filmy Trhlina (12. 7.), Bohemian Rhapsody (9. 8.) a My (28. 8.). Atmosféra premietania pod holým nebom je špecifická a veríme, že s ju aj tento rok užije množstvo návštevníkov,“ povedala Diana Vojenčianková, riaditeľka MsKS v Hnúšti.

K lákadlám kultúrneho leta patria aj vystúpenia kapiel a spevákov. V programe si svoje nájdu deti i dospelí. „Mysleli sme na našich najmladších, ktorých bude na amfiteátri čakať koncert populárneho a obľúbeného Mira Jaroša. Následne sa pred staršími divákmi predstavia interpreti Majself, Lucas Hely a Emma Drobná. Akcia plná koncertov sa uskutoční 23. augusta a chceli by sme, aby si vystúpenia prišli užiť návštevníci z celého širokého okolia,“ pokračovala Vojenčiaková.

Leto nebude len kultúrne, ale aj športové. Dovedna štyrikrát (6. 7., 20. 7., 17. 8. a 7. 9.) sa z Hnúšte na Muránsku planinu vyberie cyklobus , ktorý sa už teraz teší veľkému záujmu. Na prvý júlový termín preto musia vyraziť až dva. Pestré letné mesiace spríjemní aj vatra SNP (29. 8.), detský Gladiator Run (31. 8.) či oslavy SNP (2. 9.).

Kultúrne leto v Hnúšti:

6. 7.: cyklobus z Hnúšte na Muránsku planinu
12. 7.: letné kino – Trhlina
20. 7.: cyklobus z Hnúšte na Muránsku planinu
9. 8.: letné kino – Bohemian Rhapsody
17.8.: cyklobus z Hnúšte na Muránsku planinu
23. 8.: koncert Mira Jaroša
23. 8.: koncerty interpretov – Lucas Hely, Majself a Emma Drobná
28. 8.: letné kino – My
29. 8.: varta SNP
31. 8.: detský Gladiator Run
2. 9.: oslavy SNP
7. 9.: cyklobus z Hnúšte na Muránsku planinu

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Diana Vojenčiaková, MsKS


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA