Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 17. októbra 2019

Kúpalisko v Hnúšti je otvorené už mesiac, počasie zatiaľ praje

21. júla 2015 | Komentáre: 2 |

Mesto láka ľudí na kúpalisko, pribudli lehátka, pingpongové stoly a ruské kolky. Júlové počasie zatiaľ kúpalisku praje.

kupalisko2015Pre návštevníkov kúpaliska v Hnúšti je pripravené čisté a príjemné prostredie, bufet na občerstvenie a na túto sezónu mesto v spolupráci s Technickými službami pripravili ďalšie dve atrakcie pre deti i dospelých. Sú to pingpongové stoly s bezplatným zapožičiavaním pingpongových rakiet a loptičiek a ruské kolky. Pribudli aj plastové lehátka. Návštevníci si môžu zahrať aj volejbal a využiť detské ihrisko. „Aj túto sezónu si občania môžu na www.hnusta.sk pozrieť online zábery na areál kúpaliska z IP kamery, ako aj aktuálnu teplotu vody, ovzdušia a prevádzkovú dobu,“ informoval správca kúpaliska Juraj Šutta. Kúpalisko je otvorené denne od 09.00 do 18.00 hod. s výnimkami pri nepriazni počasia. Od 07.00.do 09.00 hod. je možnosť ranného plávania.

„Myslím si, že našim kúpaliskom môžeme kľudne konkurovať iným lokalitám. O to viac, že už niekoľko sezón sa nám darí nezvyšovať cenu vstupného a napriek tomu dopĺňať naše kúpalisko o nové drobné atrakcie,“ povedal pre Echoviny.sk primátor Hnúšte Michal Bagačka.

kupaliskoCelodenné vstupné:
deti do 3 rokov zdarma
mládež do 18 rokov 1 EUR
dospelí 2 EUR
dôchodcovia 1 EUR
ZŤP 1 EUR
ZŤP s doprovodom (1 osoba) 1 EUR
(preukaz s červ. pásikom ) doprovod – zdarma

Po 14.00 hod. sa platí vstupné v polovičnej výške.

Naďalej platí systém gumových náramkov ako depozit proti vandalizmu – pri zaplatení vstupného na kúpalisko musí návštevník zaplatiť 5 EUR depozit, za ktorý mu bude vydaný gumový náramok. Pri opustení kúpaliska návštevníkovi 5 eur vrátia.

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk

V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Publikačné pravidlá“.

DISKUSIA K ČLÁNKU
 1. Autor:  peto | 22. júla 2015 | 8:36 | 8:36

  Som rad, že kúpalisko roky funguje a najmä v týchto horúčavách a že po počiatočných problémoch je to ok. A to vstupné, keď porovnávam inde, je ozaj symbolické, pretože náklady sú určite vysoké.

  [Reagovať]

  voda reagoval:

  ˇAno,čo je dobré treba chváliť.A musím teda pochváliť všetkých čo sa starali počas týchto horúčav o dobrý chod kúpaliska/čistá voda,čisté toalety,sprchy../príjemní personál už pri vstupe.Zavedenie náramkov,super.Bufetové vybavenie tiež nemá chybu.Už chýba len viac stromov,aby bol aj chládok.Ozaj sme najlepší v okolí nemáme sa začo hanbiť.

  [Reagovať]

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii
Captcha loading...

POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA