Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 1. júna 2020

Kulturistická a fitness súťaž bude opäť v Hnúšti!

9. júla 2014 | Komentáre: 0 |

Hnúšťa sa už po tretíkrát stane hosťujúcim mestom populárnej kulturistickej súťaži MS SR. Echoviny vám prinášajú aktuálne informácie ako prvý.

IMAG1828

Záber z minuloročných MS v kulturistike juniorov v Hnúšti

Ako Echoviny informoval bývalý československý reprezentant v kulturistike Dušan Ďubek, cez víkend zasadal v Tatranskej Lomnici výkonný výbor slovenskej asociácie kulturistiky a fitness, kde zhodnotili činnosť federácie za prvý polrok. Na tomto sedení bola tohtoročná hnúšťanská súťaž, ktorú usporiadal Fitness klub Hnúšťa, vyhodnotená po organizačnej stránke ako jedna z najlepších na Slovensku.

Preto sa rozhodol výkonný výbor pod vedením Dr. Milana Čížeka poveriť Fitness klub Hnúšťa organizovaním MR SR v kulturistike a fitness juniori i pre budúci rok 2015.

Opýtali sme sa Dušana Ďubeka na podrobnosti.

Pán Ďubek, povráva sa, že Hnúšťa by mohla dostať veľmi exkluzívnu súťaž a to MR SR v kulturistike mužov, bikiny ženy. Čo je na tom pravdy?

Áno, je to pravda. Máme v hre dve veľké súťaže na výber. Prvá súťaž kulturistika – fitness juniori, tá je istá na sto percent. Druhú exkluzívnu a veľmi populárnu súťaž máme prisľúbenú tiež, ale pod podmienkou, že takúto veľkú akciu MR SR v kulturistike mužov a žien musíme organizovať v Rimavskej Sobote. 

Čo je dôvodom, že je podmienkou Rimavská Sobota?

Nakoľko Hnúšťa na takúto populárnu akciu podľa výkonného výboru nemá vhodné priestory, ani hala ani MsKS nespĺňa toto kritérium. Na túto súťaž chodí viac než dvetisíc ľudí a kultúrny dom v Rim. Sobote má kapacitu okolo dvetisíc ľudí. Ešte budeme zvažovať čo a kde usporiadame.

IMG_5538

D. Ďubek v spoločnosti bývalého prezidenta Gašparoviča na MS v kulturistike mužov v r. 2011 a exprezidentom kult. asociácie M. Čaplom.

Mali sme dobrý organizačný tím pri organizovaná poslednej súťaže. Plánujete nejaké zmeny?

Sme už zohratá partia pri organizovaní takéhoto podujatia. Veľmi kvalitnú prácu dokážu odviesť manželia Šuttovci, na ktorých je stopercentné spoľahnutie. Ďalej pán Ivan Demian a do realizačného tímu by som chcel angažovať Romana Lebedu, ktorý má výnimočné organizačné schopnosti a dobré kontakty. Je to šikovný a ambiciózny mladý muž, akých je v Hnúšti veľmi málo, preto očakávam, že by zvládol úlohu prilákať aj rôzne osobnosti spoločenského života. Zároveň by mal na starosti našich sponzorov, ktorých zvykneme mať na súťaži ako hostí. Vedel by som si predstaviť, keby sa nám do Hnúšti podarilo prilákať nejakého štátneho tajomníka, napríklad z ministerstva školstva. Je to normálne, lebo niekoľkokrát som sa stretol na kulturistickej šou aj s prezidentom slovenskej republiky, kde sme si spolu pohovorili o posilňovaní. Veď prezident chodí len na tri športy a to futbal, hokej a už je to i kulturistika. Nakoľko bola aj posledná súťaž podporená primátorom Tisovca Petrom Mináčom, primátorom Hnúšte a poslancom NR SR Michalom Bagačkom a primátorom Brezna a poslancom NR SR pánom Demianom, počítam aj s ich záštitou.

 

 

 

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA