Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 21. septembra 2020

Klenovčania chcú skončiť do piateho miesta

17. augusta 2012 | Komentáre: 0 |

V prvom kole sa futbalisti Družstevníka predstavia na domácom trávniku.

Hráči Klenovca po vyhratom zápase

Hráči Klenovca po vyhratom zápase

Tento víkend sa roztočí kolotoč zápasov v najvyššej oblastnej súťaži vo futbale. Hráči Družstevníka Klenovec privítajú v nedeľu Muráň. V prvej triede bude zvádzať boje dvanásť tímov. V predchádzajúcom ročníku ich v nej účinkovalo štrnásť a Klenovčania sa umiestnili na šiestej priečke. Do piatej ligy postúpil Lubeník. V klenovskom mančafte, ktorý trénuje Jaroslav Benco, nenastal v letnom období veľký pohyb. „Do Tisovca sa vrátil Boris Kriška i Koniar, ktorí boli v našom klube na hosťovaní. Na operáciu kolena ide Miroslav Šagúl, ten bol u nás na hosťovaní z Hnúšte. Chcel by hrávať v Klenovci, ale z tohto dôvodu sme jeho ďalšie pôsobenie u nás zatiaľ nevybavovali. Z dorastu sme zaradili do seniorského tímu brankára Ulického a stopéra Bavalu. V podstate sme tak v porovnaní s predchádzajúcou sezónou oslabení. Snažíme sa ešte získať dvoch hráčov z Tisovca,“ povedal pre Echoviny.sk predseda klubu Družstevník Klenovec Pavel Ďurík.

Šéf klenovského klubu tipuje, že v popredí tabuľky budú mútiť vodu tímy Jelšavy a Gemera. „Karty môže zamiešať aj Muráň, ktorý sa posilnil. Od nášho mužstva veľmi neočakávam, že by sme mohli miešať postupové karty,“ dodal funkcionár Družstevníka. Iné by to podľa neho bolo, keby mužstvo hralo tak, ako na Memoriáli Pavla Slatinského, keď zdolalo FK CSM Tisovec. „Chceli by sme však skončiť do piateho miesta,“ vyjadril sa Ďurík.

Zdroj: Echoviny.sk

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj:


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA