Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 18. júna 2019

Fotosúťaž Malohont mojimi očami ukazuje to najlepšie z regiónu

10. júla 2017 | Komentáre: 0 |

Ukázať to najlepšie z regiónu Malohont, ktorý sa nachádza na území okresov Rimavská Sobota, Revúca a Poltár, je zámerom fotografickej súťaže Malohont mojimi očami, ktorej 5. ročník v týchto dňoch spustila Miestna akčná skupina (MAS) Malohont z Hrachova v okrese Rimavská Sobota. Ako TASR informovala jej manažérka Miroslava Vargová, súťaž je určená pre profesionálnych i amatérskych fotografov bez rozdielu veku.

„Fotografie je možné posielať do štyroch súťažných kategórií – Prírodné krásy, Kultúrne dedičstvo, Ľudia a život a Naše obce,“ uviedla manažérka s tým, že do poslednej kategórie sú každý rok zaradené iné obce, z ktorých môžu fotografi posielať svoje zábery. „Tento rok sú to Drienčany, Hnúšťa, Horné Zahorany, Hostišovce, Hrnčiarska Ves, Kociha a Kružno,“ dodala.

Do každej z uvedených kategórií je možné poslať maximálne tri fotografie zhotovené na území MAS Malohont. „Výnimkou je posledná kategória, do ktorej možno zaslať najviac tri fotografie z každej z obcí, ktorých sa táto kategória týka,“ konkretizovala Vargová s tým, že podrobné podmienky súťaže nájdu záujemcovia na stránke www.malohont.sk.

O víťazoch v jednotlivých kategóriách rozhodne hodnotiaca komisia a svojich favoritov si bude môcť vybrať aj verejnosť prostredníctvom hlasovania na webovej stránke MAS Malohont. „Vyhlásenie výsledkov a odovzdanie cien prebehne v novembri v Hrachove počas otvorenia výstavy fotografií, na ktorú budú pozvaní všetci zapojení súťažiaci aj verejnosť,“ doplnila manažérka.

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: TASR, foto: malohont.sk

V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Publikačné pravidlá“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii
Captcha loading...

POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA