Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 5. júla 2020

Hokejový turnaj za účasti mužstiev z Hnúšte a Klenovca

27. februára 2012 | Komentáre: 0 |

V sobotu 25. februára sa uskutočnil 2. ročník hokejového turnaja „amatérov“  v Revúcej. Tesne pred uskutočnením turnaja sa odhlásili dve družstvá, nakoniec sa ho zúčastnili Hnúšťa, Klenovec, Jelšava a Hnúšťa-Hliny.

Aj keď počasie veľmi otvorenému štadiónu neprialo (bolo 10 stupňov nad nulou) a aj z dôvodu väčšieho počtu odohraných zápasov bol ľad ku koncu nekvalitný, podarilo sa nakoniec odohrať všetky zápasy. Jednoznačným víťazom sa stalo družstvo z Jelšavy (aj minuloročný víťaz), ktoré nenašlo premožiteľa ani v jednom z troch odohraných stretnutí. Na druhom mieste skončilo družstvo z Klenovca, ktoré kvôli lepšiemu skóre sa umiestnilo pred tretím družstvom z Hnúšte (Klenovec aj Hnúšťa mali rovnaký počet bodov a aj vzájomný zápas sa skončil remízou 3:3). Na štvrtom mieste sa umiestnilo družstvo Hnúšťa – Hliny.
Bola aj súťaž o najlepšieho strelca turnaja, ktorú nakoniec vyhral Peter Vinclav z Hnúšte, keď dokázal streliť pekných 6 gólov.

Tak ako minulý rok, tak aj tento rok bola na štadióne dobrá atmosféra, od rána sa varila kapustnica a aj ceny, ktoré boli rozdané medzi všetky družstvá určite potešili.  A tak na záver patrí poďakovanie všetkým, čo si našli čas a prišli si zahrať, taktiež organizátorom a veríme, že o rok na 3.ročníku turnaja sa zíde opäť dobrá partia a opäť bude hlavne dobrá atmosféra.

Výsledky zápasov:

Jelšava  –  Klenovec  4:1
Hnúšťa-Hliny  –  Hnúšťa 3:4
Klenovec  –  Hnúšťa-Hliny 6:0
Hnúšťa  –  Jelšava 1:4
Hnúšťa  –  Klenovec  3:3
Jelšava  –  Hnúšťa-Hliny 9:1

Konečné umiestnenie:

1. Jelšava –  6b. –  17:3
2. Klenovec  – 3b. –  10:7
3. Hnúšťa – 3b. – 8:10
4. Hnúšťa-Hliny – 0b. – 4:19

Zdroj: Matúš Golian


Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj:


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA