Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 28. februára 2020

Na sobotných MS v Hnúšti súťaží aj Adam Cibuľa

11. apríla 2013 | Komentáre: 3 |

Veľkolepé podujatie absolvuje aj 49-ročný domáci veterán Cibuľa, natáčať budú tri televízne štáby. 

13. apríla sa v Dome kultúry v Hnúšti uskutoční celoslovenské podujatie, na ktoré prídu aj legendy profesionálnej kulturistiky. Na národný šampionát pricestujú súťažiaci v kulturistike juniorov, kulturistike masters, v kategórii fitness juniorov, fitness a body fitness junioriek a v kategórii fitness bikiny. Víťazi jednotlivých kategórií získajú titul Majster Slovenska. Čestným riaditeľom súťaže bude primátor Hnúšte a poslanec NR SR Michal Bagačka.

Organizátor súťaže Dušan Ďubek s kulturistom A. Cibuľom

Organizátor súťaže Dušan Ďubek s kulturistom A. Cibuľom

„Prihlásených máme 70 pretekárov, veľký záujem bol aj o kategórie Bikini Fitness a Body Fitness,“ uviedol Dušan Ďubek, šéf organizačného teamu SAKFST Majstrovstiev Slovenska v kulturistike a fitness juniorov a junioriek.

Podujatie bude moderovať športový moderátor televízie TA3 Mário Porubec a o atraktivitu sa má postarať aj nominácia na Majstrovstvá Európy juniorov body fitness a fitness, rovnako ako nominácia na Majstrovstvá Európy mužov vo fitness nad 40 rokov. O dôležitosti podujatia svedčí aj fakt, že sa do Hnúšte akreditovali tri televízne štáby – RTVS, TA3 a TV JOJ.

Ďubekovi sa podarilo na šampionát pritiahnuť aj exkluzívnych hostí – legendu slovenskej kulturistiky Jaroslava Horvátha a niekoľkonásobného majstra sveta a účastníka Mr. Olympia Pavla Jablonického. Jaroslav Horváth bude mať po ukončení súťaže v kultúrnom dome autogramiádu.

Cibuľa na Majstrovstvách sveta v roku 2009

Cibuľa na Majstrovstvách sveta v roku 2009 v Katare obsadil 3. miesto

Pred domácim publikom sa predstaví aj reprezentant hnúšťanskej kulturistiky, päťnásobný majster Európy a medailista z majstrovstiev sveta Adam Cibuľa. „Na svojich 49 rokov je vo veľmi slušnej forme,“ povedal pre Echoviny.sk organizátor súťaže a zároveň Cibuľov tréner a hlavný sponzor Dušan Ďubek. Ako Ďubek ďalej portál Echoviny informoval, zaujímavosťou súťaže bude, že Cibuľa štartuje v tzv. open category, čo znamená, že pri svojich 64 kilogramoch bude súťažiť aj s o 40 kilogramov ťažšími súpermi.

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

DISKUSIA K ČLÁNKU
 1. Autor:  milo | 14. apríla 2013 | 9:33 | 9:33

  Vyborna akcia.

  [Reagovať]

 2. Autor:  Ferko | 14. apríla 2013 | 11:23 | 11:23

  Tak pred domácim publikom sa asi veľmi neukázal, kedže organizácia zlyhala na plnej čiare. Koľko obyčajných ľudí sa dostalo do vnútra? My sme mali aj vstupenky, ale sme museli ostať von, lebo už nebolo miesto. Tak mi láskavo povedzte, že načo sa to organizovalo v Hnúšti, keď kapacita miesta nepostačovala? vo vnútri boli predpokladám len sponzori, p. primátor, ľudia s mestského úradu, od televízie a ako inak, rodinní príslušníci účinkujúcich. Od začiatku bolo jasné, že obyčajní ľudia sa dnu nedostanú, tak načo boli po celej Hnúšti vylepené plagáty o konajúcej sa akcii? Mohli rovno napísať, že akcia sa bude konať, ale kulturistiky chtiví diváci, ani sa neunúvajte sadať do auta a prejsť niekoľko desiatok kilometrov, lebo si len postojíte pred zamkuntými dverami. A v lepšom prípade, ak vydržíte čakať tak 1 – 3 hodinky, dostanete sa max. do chodby. Ešte raz veľká vďaka za kulturistický zážitok a odporúčam akcie podobného typu a v rovnakej organizácii robiť aj do budúcnosti. Bolo to jedno veľké sklamanie.

  [Reagovať]

  Jano reagoval:

  Žiaľ každému sa vyhovieť nedá a zvlášť to platí pri akciách takéhoto typu.Myslím si že Hnúšťa nebola jediná kde sa ľudia nedostali do sály.Stáva sa to aj pri väčších spoločenských alebo športových akciách.Čo sa týka samotnej súťaži a programu môžem to hodnotiť len kladne.Jediné čo môžem hodnotiť záporne je nevyhovujúce priestory kultúrneho domu a preto podobné akcie treba sústrediť do Športovej Haly.

  [Reagovať]

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA