Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 23. októbra 2019

FUTBAL: Čierny víkend futbalistov z regiónu

16. septembra 2019 | Komentáre: 0 |

Štvorica futbalových klubov z nášho regiónu nemala úspešný víkend (14. – 15. 9. 2019). Nepodarilo sa vyhrať ani jednému z nich.

Tisovčania vycestovali na ihrisko Medzibrodu, ktorý sa v prvom polčase dostal do jednogólového vedenia. Hoci sa Švantner po prestávke postaral o vyrovnanie, krátko pred záverečným hvizdom si domáci ukradli všetky tri body pre seba.

Cez víkend pokračovalo aj trápenie Hnúšte. Iskra doma privítala Revúcu. Kým cez polčas na tabuli svietilo vyrovnané skóre 1:1, na konci bol stav omnoho vyšší. Hostia po prestávke naložili domácemu celku ešte štyri góly. Jediný presný zásah Hnúšte strelil Brož.

Navlas rovnakým výsledkom sa skončil aj zápas medzi Klenovcom a Radzovcami. Hostia trávili polčasovú prestávku s dvojgólovým vedením, ale z Klenovca už odchádzali s jasnou výhrou 5:1. Pod čestný gól domácich sa podpísal Pláštik.

Nedarilo sa ani Kokave nad Rimavicou, ktorá v lákavom stretnutí vyrazila na trávnik Cinobane. Hostia sa zásluhou Jakuba Becániho dostali do vedenia, ale skúsený súper, ktorý zostúpil z krajských vôd, rozhodol o svojej výhre dvomi gólmi.

FUTBAL – IV. LIGA JUH

TJ Sokol Medzibrod – MŠK Tisovec 2:1 (1:0)

Góly: 8. D. Matis, 83. P. Haviar – 58. P. Švantner, R: Jozef Mosor, 200 divákov, ŽK: 49. Miroslav Gálik, 66. Jozef Slovák, 70. Martin Rajčok, 70. Ján Dacho, 81. Dávid Šestina

Medzibrod: D. Škubák – P. Belko, K. Mišiak, I. Belluš, J. Šimúth, M. Rajčok, M. Karman, P. Haviar, T. Tréger (58. P. Giertl), R. Studený (90. E. Ivanič), D. Matis

Tisovec: M. Drak – M. Gálik, J. Slovák, R. Juhász (33. E. Csabay), J. Láska (80. J. Halaj), P. Švantner, J. Dacho, P. Husanik, D. Šestina, P. Szczepaniak, M. Očenáš

Ostatné výsledky 7. kola: TJD Príbelce – TJ SKLOTATRAN Poltár 5:1 (3:1), TJ Tatran VLM Pliešovce – ŠK Badín 1:1 (1:0), MFK Detva – FK Mesta Tornaľa 2:1 (1:1), FK Slovenské Ďarmoty – MFK Spartak Hriňová 0:0, ŠK Partizán Čierny Balog – FK Podkonice 1:2 (0:1), FC 98 Hajnáčka – FK Šalková 0:4 (0:0).

Ďalšie kolo: MŠK Tisovec – FK Šalková (22.9. o 15:00 h.).

FK Iskra Hnúšťa – MFK Revúca 1:5 (1:1)

Góly: 21. O. Brož – 28., 61., 72. a 80. M. Levický, 75. S. Urbánik, R: Tomáš Páleš, 100 divákov

Hnúšťa: J. Čillík – M. Lackovič, Marian Petrok (76. J. Pliešovský), G. Cavar, T. Albert, M. Šaliga, A. Slabecius (51. J. Šagúl), D. Caban (78. P. Pačesa), J. Remeň, O. Brož (65. R. Turoň), Lukáš Petrok

Revúca: M. Kasper – P. Antal, M. Majerčík, T. Urc, T. Švihla, P. Miartin (35. S. Urbánik), P. Konček, M. Levický (80. Š. Rusňák), F. Faško (67. I. Paulovič), M. Petráš (56. J. Ganaj), J. Herich

TJ Družstevník Klenovec – OŠK Radzovce 1:5 (0:2)

Góly: 81. P. Pláštik – 25. Z. Rapi, 45. a 54. T. Ďurica (1 z 11m), 83. František Tóth, 85. G. Horváth (z 11m), R: Lukáš Petrík, 160 divákov, ŽK: 85. Igor Hruška, 64. Vladimír Parobek, 53. Michal Bavala, 79. Róbert Dianiška, 49. Marek Miháľ, 36. Martin Trnavský, 78. Gábor Horváth, 33. Eugen Bari

Klenovec: Igor Hruška – V. Parobek, M. Bavala, V. Vince (46. M. Kučerák), M. Miháľ, M. Trnavský (46. T. Medveď), R. Doboš, Tomáš Brndiar, M. Kamenský, P. Pláštik, L. Ulický (62. T. Hlôška)

Radzovce: D. Vilhan – M. Pinter, Tomáš Tóth, R. Dianiška, P. Spodniak, N. Mičuda (76. A. Mihályi), T. Ďurica, František Tóth, Z. Rapi, G. Horváth, E. Bari (65. Á. Bencsík)

Ostatné výsledky 7. kola: FK Jesenské – OFK Olováry 1:0 (0:0), TJ Družstevník Mýtna – TJ Santrio Láza 0:3 (0:2), ŠK Vinica – 1. FK Buzitka 4:0 (3:0), MFK Baník Veľký Krtíš – TJ Vinohrad Čebovce 3:2 (2:0), TJ Ipeľ Balog nad Ipľom – TJ Jednota Málinec 2:3 (1:1).

Ďalšie kolo: TJ Santrio Láza – FK Iskra Hnúšťa, TJ Družstevník Klenovec – FK Jesenské (obidva 22.9. o 15:00 h.).

FUTBAL – 6. LIGA DOUBLE STAR BET OBFZ LUČENEC

Cinobanský športový klub – TJ Štart Kokava nad Rimavicou 2:1 (2:1)

Góly: 37. a 39. P. Gereg – 23. Jakub Becáni, R: Marian Jačmeník, 150 divákov, ŽK: 44. Norbert Adamovič, 57. Róbert Škrabák, 60. Marek Berky

Cinobaňa: T. Václavík – N. Adamovič, P. Studený, J. Molokáč, R. Oláh (30. J. Suja), Radomír Berky, Marek Berky, Z. Csaba, P. Gereg (61. M. Radič), P. Čierny, R. Hlaváč

Kokava: P. Suja – R. Škrabák, M. Bartoš (46. A. Beracko), Ján Becáni, M. Bambura, M. Oláh, P. Karkus (46. N. Lámer), Jakub Becáni, M. Chromek, S. Masár (83. J. Nemčok), A. Šuniar

Ostatné výsledky 7. kola: TJ Slovan Tomášovce – OŠK Biskupice 2:1 (0:0), ŠK Slovan Vidiná – FC Slovan Divín 2:0 (1:0), TJ Slovan Halič – TJ Slovan Hrnčiarske Zalužany 1:1 (1:1), MŠK Podrečany – TJ – FK Stará Halič 4:2 (2:0), TJ Sokol Panické Dravce – TJ Družstevník Hrnčiarska Ves 4:2 (1:1).

Ďalšie kolo: TJ Štart Kokava nad Rimavicou – TJ Slovan Halič (22.9. o 15:00 h.).