Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 7. júna 2020

Foto: Polícia pátra po vodičovi, ktorý ušiel z miesta nehody

27. decembra 2013 | Komentáre: 0 |

K tragickej dopravnej nehode došlo vo štvrtok (26. decembra), v podvečerných hodinách na ceste I/66 v katastri obce Lučatín.

foto DN Lučatín 4„Ide o hlavný ťah v smere od Banskej Bystrice na Brezno. Podľa doterajšieho objasňovania dopravnej nehody, doposiaľ neznámy vodič na motorovom vozidle Subaru Forester prešiel z doposiaľ nezistených príčin do protismeru, kde v tom čase prechádzalo osobné motorové vozidlo Škoda Forman.

60-ročný vodič vozidla Škoda, v snahe vyhnúť sa zrážke strhol riadenie do ľavej strany, no i napriek tomu došlo k čelnej zrážke týchto vozidiel.

Pri dopravnej nehode sa ťažko zranila spolujazdkyňa vo vozidle Škoda Forman, 61-ročná žena z obce Valaská, ktorá zraneniam po prevoze do nemocnice podľahla.

Vodič tohto vozidla, ako aj ďalšia spolujazdkyňa, 11-ročné dievča, utrpeli zranenia, s ktorými boli taktiež prevezení do nemocnice. Ich zranenia zatiaľ neboli presne špecifikované. Neznámy vodič vozidla Subaru Forester po nehode z vozidla vystúpil, a odišiel na doposiaľ neznáme miesto. Polícia ihneď po neznámom vodičovi vyhlásila pátranie.

Počas včerajšieho večera prebiehala pátracia akcia v okolí miesta dopravnej nehody a tiež na iných miestach, na ktorých by sa podozrivý vodič mohol nachádzať. V súvislosti s tragickou dopravnou nehodou bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia a neposkytnutia pomoci. Akékoľvek bližšie informácie a okolnosti vzniku dopravnej nehody budú predmetom jej ďalšieho vyšetrovania,“ povedala pre Echoviny.sk hovorkyňa KRPZ BB mjr. PhDr. Petra Vašková

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA