Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 7. júna 2020

Dni mesta Tisovec štartujú zajtra, prinášame program

25. júna 2014 | Komentáre: 0 |

Tento rok oslávi Tisovec už svoje XX. Dni mesta. Hlavným programom bude vystúpenie Petra Nagya. Echoviny.sk vám prinášajú prehľadný program.

Dni mesta Tisovec v roku 2014 sa konajú pri príležitosti pripomienky 680-teho výročia prvej písomnej zmienky o Tisovci a 20-tom výročí organizovania dní mesta Tisovec. Tie tohtoročné štartujú už 26. júna.

Na Dni mesta Tisovec vystúpi aj Peter NagyPre návštevníkov podujatia je pripravený bohatý kultúrny program, v ktorom si prídu na svoje všetky vekové kategórie.
Vo štvrtok 26. júna o 9-tej hodine začína vo veľkej klubovni workshop o histórii a súčasnom chove oviec, o výrobe a spracovaní ovčích produktov, o 10-tej hodine v areáli evanjelického gymnázia slávnostne otvoria malý fitnespark, o 14-tej hodine v obradnej sieni predstavíme verejnosti novú knihu fotografií Tisovca, ktorých autorom je Milan Slabej.
O 16-tej hodine sa v kinosále kultúrneho strediska začína slávnostné zasadnutie mestského zastupiteľstva, na ktorom vystúpia žiaci základnej umeleckej školy zo Sliača. Po skončení zasadnutia pokračuje kultúrny program vystúpením pop-tenorového tria TRJOF.
V piatok 27. júna začne o 12-tej hodine v telocvični základnej školy volejbalový turnaj o pohár primátora mesta a o 19-tej hodine Vás pozývame na premiéru divadelného súboru Daxner, ktorý sa predstaví v hre Skon Paľa Ročku.
Vstupné na predstavenie je pre deti, študentov a dôchodcov 1,- €, pre dospelých 2,- €.
V sobotu 28. júna o 8-mej hodine začínajú Kotlíkové špeciality vo dvore kultúrneho strediska, o 9-tej hodine začína jarmok ľudových remesiel na Námestí. Počas dopoludňajších hodín sa môžete tešiť aj na vystúpenia skupiny historického šermu. O 14-tej hodine začína historický sprievod ulicami mesta, ktorý priblíži zaujímavé momenty z histórie a súčasnosti nášho mesta. O 16-tej hodine vystúpia pred tribúnou naše mažoretky a mažoretčatá ako i deti z Tejkvondo klubu Tisovec. Zároveň sa dozvieme víťaza tohtoročných kotlíkových špecialít. O 17-tej hodine na tribúne pre základnou školou vystúpi folklórny súbor Podpoľanec a o 20-tej hodine začne koncert Petra Naďa. O 22. hodine začína spoločenská zábava v spoločenskej sále kultúrneho strediska, kde do tanca i na počúvanie hrá skupina Aspekt.

Dni_mesta_Tisovec_plagát

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny,sk


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA