Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 24. apríla 2019

Tisovec napriek prehrám stále vedie, Klenovec zažíva krízu

5. októbra 2017 | Komentáre: 0 |

Tisovec sa drží na čele IV. ligy, Klenovec je predposledný v tabuľke I. triedy.

Na ihrisku v Klenovci. Ilustračné foto

Futbalisti MŠK Tisovec ako nováčik vstúpili do novej sezóny vo veľkom štýle a prvých 6 zápasov prešli bez prehry. V 7. kole doma iba remizovali s Tornaľou, v 8. a 9. kole však prehrali v Medzibrode i doma s Rakytovcami. Napriek tomu sa v tabuľke držia na 1. mieste o skóre pred Poltárom, ak si ho však chcú udržať, budú musieť v domácom zápase proti Pliešovciam (8.10. o 14:30) bodovať naplno.

FK Iskra Hnúšťa pokračuje v striedavých výkonoch, avšak v posledných 2 zápasoch získala 4 body a v tabuľke V. ligy skupiny D sa posunula na 10. miesto. V sobotu cestuje Hnúšťa do Čeboviec, najbližší domáci zápas odohrajú 15.10. proti Jesenskému.

Zainteresovaný divák sa nestíha čudovať, čo sa deje v tíme TJ Družstevník Klenovec. Tím, ktorý bol v minulej sezóne postrachom súperov I. triedy a ak by bola v Klenovci vôľa ísť vyššie, kľudne mohol postúpiť, je v tabuľke predposledný. A to napriek tomu, že v kádri nenastali výraznejšie zmeny. „Prežívame hernú aj hráčsku krízu. Na trávniku sa nám nedarí, mnohí hráči na jeseň vycestovali za sezónnou prácou do zahraničia, iní zase pracujú na zmeny aj cez víkendy. Napriek tomu nás chodí na zápasy povzbudzovať veľa fanúšikov, takže verím, že sa to už čoskoro zlepší a na jar si opäť získame ich priazeň. Jarnú časť sezóny vždy odohráme lepšie a fanúšikom to určite vynahradíme,“ povedal pre Echoviny.sk hrajúci tréner tímu Marek Medveď.

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk

V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Publikačné pravidlá“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii
Captcha loading...

POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA