Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 22. mája 2019

Tisovčanom patrí piata priečka

23. novembra 2015 | Komentáre: 0 |

V FK CSM vládne po prvej polovici súťažného ročníka spokojnosť.

Tréner Tisovca Róbert Hurák

Tréner Tisovca Róbert Hurák

V jesennej časti piatej ligy (skupina D) získali hráči FK CSM Tisovec 22 bodov (sedem víťazstiev, jedna remíza, päť prehier so skóre 18:17). Zverenci kormidelníka Róberta Huráka figurujú na piatej priečke. Doma si ukoristili šestnásť bodov, šesť si ich priniesli z ihrísk súperov. Vonku zvíťazili nad Kráľom a tiež v derby s Hnúšťou. Zaujímavosťou je, že Tisovčania zdolali aj ďalšie dve mužstvá z Rimavskosobotského okresu – Jesenské a Hajnáčku. Debakel však utŕžili v Tornali, ktorá z hľadiska futbalového zaradenia spadá tiež pod náš okres.

Hráči z mesta pod Hradovou vstupovali do súťaže s cieľom skončiť v strede tabuľky. „Účinkovanie mužstva hodnotím dobre. Som s jesennou časťou spokojný. Chceli sme byť radšej v hornej polovici tabuľky než v tej dolnej. Mužstvo sa iba buduje, priebežné piate miesto teda beriem. S 22 bodmi som spokojný, ale mrzia ma niektoré domáce straty. Najväčšie pozitívum bolo, že chlapci chceli hrať futbal a zobrali to vážne,“ povedal pre Echoviny.sk tréner FK CSM Tisovec Róbert Hurák. Za slabšiu stránku tímu označil kondíciu. „Som spokojný so všetkými hráčmi, ale predovšetkým s tými najstaršími,“ poznamenal Hurák. Ako ďalej uviedol, medzi štvrtou ligou, ktorú hral Tisovec vlani a piatou ligou je každopádne rozdiel. Tisovský lodivod by bol rád, keby jar vyšla jeho zverencom ešte lepšie ako jeseň.

V lete zobralo tisovský futbal pod svoje krídla mesto. Do názvu klubu sa to však nestihlo premietnuť. „Mesto sa k tomu postavilo dobre. O chlapcov je postarané dobre a dokonca by som povedal, že až veľmi dobre,“ vyjadril sa kouč FK CSM.

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk

V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Publikačné pravidlá“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii
Captcha loading...

POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA