Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 26. mája 2019

Nepríjemný úder pre FK CSM. Dacho ide na plastiku

25. júla 2010 | Komentáre: 0 |

Tisovský záložník Ján Dacho je dlhodobo zranený. Mužstvo FK CSM sa bude musieť v ďalších mesiacoch zaobísť bez neho. Kedy sa vráti na futbalové trávniky, je nateraz veľmi otázne. Samotný hráč počíta aj s tým, že si v novej sezóne nezahrá.

Ako zo zlého sna sa začala letná príprava FK CSM Tisovec pre Dacha. Zranil sa v úvodnom prípravnom zápase s „béčkom“ Dukly Banská Bystrica. „Stalo sa to už v úvodnej minúte, ani som neprišiel do kontaktu do súperom, či s loptou. Banskobystrický hráč dostal loptu v strede zálohy. Bežal som za ním s tým, že ho budem atakovať. Prasklo mi v kolene, odtrhol som si meniskus a predný krížny väz,“ popísal pre Echoviny.sk nepríjemný okamih Ján Dacho. Ako dodal, ešte v Banskej Bystrici dostal ortézu a barly, zo zraneného pravého kolena mu neskôr ťahali v Ružomberku krv, dostal zinkoglejový obväz, bol na magnetickej rezonancii. „V Ružomberku som už podstúpil artroskopiu kolena. Na budúci týždeň vo štvrtok mi majú vyberať stehy a dohodnem si termín na plastiku kolena. Ako dlho sa to bude hojiť, neviem povedať. Počítam s tým, že si v tejto sezóne nezahrám. Všetko však ukáže čas, ako to bude,“ povedal rodák z Revúcej.

Radosť z postupu tisovského tímu do tretej ligy a z toho, že si ju zahrá, vystriedalo sklamanie. „Prežívam veľké sklamanie. Lekár mi povedal, že si nemusím dať urobiť plastiku kolena, keď nechcem hrávať futbal. Mám však 26 rokov a ja ho chcem hrávať ďalej. Vybojovali sme tretiu ligu a teraz sa mi niečo takéto stane v prvom prípravnom zápase. Veľmi ma to mrzí. Keď sa lepí smola na päty, tak sa lepí,“ uviedol Ján Dacho. V kontakte so spoluhráčmi zostáva.

Zdroj: Echoviny.sk, Foto: Peter Rukavica

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj:

V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Publikačné pravidlá“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii
Captcha loading...

POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA