Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 23. januára 2021

Koučom dorastencov FK CSM Zelenák

10. augusta 2015 | Komentáre: 0 |

Tisovskí dorastenci by radi skončili v hornej polovici tabuľky.

Brankár Alex Pavlov sa vrátil do Hnúšte

Brankár Alex Pavlov sa vrátil do Hnúšte

Róbert Hurák odovzdal trénerské opraty pri mužstve dorastencov FK CSM Tisovec Severínovi Zelenákovi. Ten je hráčom tisovského tímu seniorov. „Stalo sa tak aj po dohode s trénerom A-mužstva Róbertom Hurákom, ktorý Severína Zelenáka odporučil na tento post. Boli sme v takej situácii, že sme nevedeli nikoho zohnať, kto by sa posadil na trénerskú lavičku dorastencov,“ povedal pre Echoviny.sk manažér FK CSM Tisovec Peter Rukavica. Nový kouč treťoligových dorastencov má dvadsať rokov. „Je to možno dočasné riešenie. Zelenákovi bude pomáhať aj Róbert Hurák. Ide o to, že tomu sa nechce chodiť stále na zápasy aj v sobotu a aj v nedeľu. Severín Zelenák už viedol nejaké tréningy, chalani ho rešpektovali. Vravel som im aj ja, že môžu byť kamaráti, ale počas tréningov i zápasov je treba počúvať Zelenáka. On i Ján Dacho by si mali urobiť trénerskú kvalifikáciu,“ dodal manažér klubu.

V tretej lige Juh sa predstaví štrnásť tímov. Z vlaňajšieho kádra Tisovca skončili vekom v dorasteneckej kategórii – Marcel Sirota, Denis Vengrín, Marek Stasík a Peter Zelenák. Do Hnúšte sa vrátil brankár Alex Pavlov. „Zo žiackej kategórie prešli do dorasteneckej Ramon Kordík a Andrej Kováč. Riešim príchod brankára Adriána Strýčeka z Jesenského, z tohto klubu už máme v mužstve aj Ladislava Gyurcsíka. Doriešiť je ešte potrebné tiež účinkovanie Mateja Pavúka z Pohronskej Polhory, ktorý má záujem prísť k nám na hosťovanie. V Tisovci už v minulosti hrával. Chceli by sme skončiť v tej lepšej polovici tabuľky, ak sa to bude dať. Uvidíme, ako nám to pôjde,“ uviedol Peter Rukavica.

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

REKLAMA