Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 25. októbra 2020

Klenovec podľahol lídrovi súťaže o gól

11. apríla 2011 | Komentáre: 2 |

Ilustračné foto

V nedeľu cestovali hráči Klenovca do Tácht, ktoré so stratou len troch bodov, vedú po šestnástich kolách tabuľku najvyššej oblastnej futbalovej súťaže. Klenovec si dokázal s lídrom tabuľky udržať do polčasu čisté konto, nakoniec podľahol o jeden gól.

FK Tachty – FK Klenovec 2:1 (0:0)

„V nedeľu sa podľa mňa hral vcelku dobrý zápas, či už zo súperovej alebo z našej strany. Tachty mali viac optických šancí, ale naše mužstvo hralo výborne. Hráči dodržali taktiku, ktorú sme si určili pred zápasom. Musím vyzdvihnúť aj výkon brankára, ktorý mužstvo podržal, nakoľko dokázal zneškodniť štyri, päť nebezpečných šancí súpera. Prvý gól sme dostali až v druhom polčase z penalty. Druhý padol podľa môjho názoru po faule na nášho brankára, ktorý ostal ležať na zemi, rozhodca hru neprerušil a domáci hráč nám strelil druhý gól. My sme sa ešte dokázali sústrediť ďalej na hru, nastrelili sme brvno a v závere zápasu v 87. minúte znížil na konečných 2:1 Marek Medveď,“ povedal pre Echoviny.sk tréner Klenovca Jaroslav Benco.

Zostava Klenovca: Benco – Martin Parobek, Vlado Parobek, Vince – Valent, Boháčik – Barto, Fiľo, Hlôška – Kubinec, Medveď. Striedal Vývlek.

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj:

V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

DISKUSIA K ČLÁNKU
  1. Autor:  murancan | 12. apríla 2011 | 21:44 | 21:44

skoda ze ste nebodovali,,ale nech tachty postupia ved tam ist hrat toje ako hrat v madarsku,,teraz mate doma kral pozor maju novych utocnikov,,supka ,,hodon ,,bacha na nich.muran odpalili na revucke tak si ich ustraztealebo im dajte nejake hlavicky hodon ma aj prilbu s krytom.drzim palce

[Reagovať]

2. Autor:  ja | 14. apríla 2011 | 13:04 | 13:04

je smutne, ze si rozhodcovia z nizsich sutazi urobili dobry biznis pre svoje penazenky.tieto sutaze by sa dali hrat aj bez nich..aspon by kluby usetrili.