Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 21. septembra 2020

Klenovčania splnili cieľ

5. júla 2015 | Komentáre: 0 |

Dvadsiaty ročník Memoriálu Pavla Slatinského sa uskutoční v sobotu 11. júla.

Futbalisti TJ Družstevník Klenovec obsadili v prvej triede štvrté miesto. Zverenci trénerskej dvojice Ondrej Barto a Marek Medveď, pričom zodpovedný za prípravu a výsledky mužstva bol druhý menovaný, nazbierali 57 bodov (osemnásť víťazstiev, tri remízy, sedem prehier so skóre 74:38). Na jar získali Klenovčania o jeden bod viac než na jeseň. Po prvej polovici sezóny figurovali tiež na štvrtej priečke.
V odvetnej časti ťahal Družstevník šnúru deviatich zápasov bez prehry a bol na prvom mieste. Lenže potom prišla séria štyroch duelov bez výhry, pozostávajúca z troch prehier i jednej remízy a klesol o tri pozície nižšie. So sezónou sa napokon Klenovec v záverečnom kole rozlúčil výhrou.

DSC_9572_

„S jarnou časťou vládne jednoznačne spokojnosť. Hráči mali dobrý prístup. Marek Medveď dal dokopy dobrú partiu. Splnili sme cieľ skončiť do štvrtého miesta. Mali sme šancu byť aj vyššie, prišli však potom zápasy so silnejšími tímami. Postavenie v tabuľke zodpovedá našej kvalite. Toto bola pre Klenovec najúspešnejšia sezóna za posledné roky. Hráči, ktorých sme mali na hosťovaní, hrali zodpovedne,“ vyjadril sa pre Echoviny.sk klenovský manažér Ján Brndiar. Ako dodal, mrzí ich, že nemútili vodu na špici dlhšie. „Zatiaľ nám ale stačí oblastná súťaž,“ doplnil. Brndiar poukázal na to, že v odvetnej časti mali v domácich stretnutiach peknú divácku návštevnosť. „Bolo sa na čo pozerať. Hráči podávali dobré výkony.“ Manažér Družstevníka informoval o tom, že novým predsedom klubu sa stal Marek Medveď.

V Klenovci sa v sobotu 11. júla uskutoční 20. ročník Memoriálu Pavla Slatinského vo futbale. Ján Brndiar uviedol, že v prvom zápase sa o 9.00 h stretne Družstevník Klenovec s piatoligovou Iskrou Hnúšťa. V druhom dueli si o 11.00 zmerajú sily Cinobanský športový klub (účastník piatej ligy) a FK Štart Kokava nad Rimavicou (nováčik piatej ligy). Duel o tretie miesto sa začne o 15.00 a finále o 17.00. „O občerstvenie bude postarané. Srdečne pozývame verejnosť na toto podujatie. Bude aj tombola,“ povedal klenovský manažér.

 

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk, foto: Július Kohút


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA