Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 9. augusta 2020

Iskra Hnúšťa pokračuje v zimnej príprave

24. februára 2011 | Komentáre: 1 |

Ilustračné foto

Futbalisti FK Iskra Hnúšťa, ktorí zimujú v piatej lige skupiny D na desiatej priečke tabuľky, pokračujú v zimnej príprave. Pre Echoviny.sk to potvrdil hrajúci tréner a manažér klubu Marián Petrok.

„Zimná príprava prebieha na naše podmienky celkom uspokojivo. Aj keď by sa našli veci, ktoré treba určite zlepšiť. Využívame priestory štadióna a umelé futbalové ihrisko. Tréning máme len dvakrát do týždňa. V  nedeľu hrávame prípravné futbalové zápasy“ pokračoval Petrok.  Podľa jeho ďalších slov, všetko sa odvíja od podmienok a možností klubu. Účasť na tréningoch je oproti minulému obdobiu percentuálne vyššia. Hlavne v piatok je to podstatne lepšie, nakoľko tréning absolvuje viac hráčov.

V zápasoch Gemerského pohára Iskra získala zatiaľ len jeden bod

„Zápasy v rámci Gemerského pohára sú prípravou na jarnú časť a veľa nám napovedia o zložení tej správnej zostave, ktorá bude schopná a pripravená bojovať o body, ktoré budeme na jar potrebovať.  Učíme sa na vlastných chybách a je dôležité, aby sme ich včas odstránili. Nebudeme sa stále utešovať, že to je dobre, že to nevadí. Všetky výsledky, ktoré sme v príprave dosiahli sú zlé a my musíme urobiť všetko preto, aby sa hra nášho mužstva zlepšila“ vyjadril sa k výsledkom v Gemerskom pohári Petrok.

Gemerský pohár – výsledky a komentáre Mariána Petroka:

Hnúšťa – Tornaľa  0:4

Výsledok nezodpovedá predvedenej hre, ale taký je už futbal. Chlapci v tomto zápase podali celkom slušný výkon, no doplatili sme na individuálne chyby, ktoré súper tvrdo trestal. Žiaľ naše 100% šance boli nevyužité.

Hnúšťa – Jesenské  0:3

Tento zápas bol o poznanie slabší hlavne z našej strany. Viazla kombinácia, herná disciplína bola katastrofálna. Takýto zápas už dúfam nezopakujeme. Nespokojný som bol hlavne s prístupom hráčov. V priebehu týždňa sme sa viackrát vrátili k tomuto zápasu a povedali si všetky chyby a nedostatky, ktoré sa nemôžu opakovať, ak chceme uspieť v jarnej časti súťaže.

Hnúšťa – Veľké Teriakovce  1:1

V tomto zápase si chlapci z chuti zahrali a boli sme celý čas lepším mužstvom, keď sme súpera nepustili do žiadnych vyložených príležitostí. Lenže naše mužstvo trpí na koncovku, kde sa nám vôbec nedarí.

FK Iskra Hnúšťa sa predstaví ďalších prípravných zápasoch s Revúcou a v ďalších zápasoch Gemerského pohára.

27.2. FK Iskra Hnúšťa – Rimavské Janovce
6.3. FK Iskra Hnúšťa – Stárňa
20.3. FK Iskra Hnúšťa – Veľký Blh

ZDROJ: Echoviny.sk

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj:


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

DISKUSIA K ČLÁNKU
  1. Autor:  Hráč | 26. februára 2011 | 17:47 | 17:47

    nevadí, veď Radko sa snáď preberie zo zimného spánku:-)

    [Reagovať]

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA