Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 18. júna 2019

Hráči ŠKP R. Sobota si poradili s Hnúšťanmi

15. decembra 2013 | Komentáre: 0 |

Stolnotenisový turnaj o majstra Hnúšťa sa uskutoční 4. januára.

Ján Kizek

Ján Kizek

V ôsmom kole štvrtej stolnotenisovej ligy Východ sa predstavili hráči Iskry Hnúšťa na stoloch ŠKP Rimavská Sobota. Bol to šláger, pretože na seba narazili v tom čase dva najvyššie postavené tímy. Lepšie toto meranie síl zvládol líder súťaže. Hnúšťania utrpeli tretiu tohtosezónnu prehru. V deviatom kole, ktorým sa skompletizoval program prvej polovice súťaže, mala Iskra voľno. Jej hráči sa aktuálne nachádzajú s 23 bodmi (päť víťazstiev, tri prehry) na piatej priečke. Rovnaký počet bodov nazbierali aj štvrté Gemerské Dechtáre, ale v ich prospech vyznieva lepšie skóre.

ŠKP Rimavská Sobota – Iskra Hnúšťa 12:6

V úvode zápasu ešte držali hráči Hnúšte krok s domácimi, ale potom sa už prejavila kvalita ŠKP. Jeho hráči totiž neponechali nič na náhodu a potvrdili pozíciu vedúceho tímu súťaže. Dres ŠKP si obliekajú aj dvaja bývalí prvoligisti (Zagyi, Törköly).

„Priebežne sme s piatym miestom spokojní, ale teraz už chceme skončiť do štvrtého miesta,“ povedal pre Echoviny.sk hnúšťanský pingpongista Juraj Remeň. Umiestnenie do štvrtého miesta znamená účasť v nadstavbovej časti.

Body Hnúšte: Kizek 2.5, Bračo 1.5, Remeň a Čipka po 1.

Hráči ŠK Hrachovo prehrali doma v ôsmom kole s Gemerskými Dechtármi 4:14 a v deviatom kole prehrali v Tornali 5:13.

Hrachovčania, ktorí sú nováčikom súťaže, figurujú s jedenástimi bodmi (jedna výhra, sedem prehier) na predposlednom – ôsmom mieste.

O majstra Hnúšte

Na začiatku budúceho roka sa uskutoční tradičné zápolenie o majstra Hnúšte. Jeho dejiskom bude mestská športová hala. „Jubilejný desiaty ročník stolnotenisového turnaja o majstra Hnúšte sa bude konať v sobotu 4. januára. Pozývame naň hráčov i priaznivcov tohto športu. Pozvánka platí pre hráčov registrovaných v štvrtej a piatej lige, ako aj pre neregistrovaných hráčov,“ uviedol Remeň. Ako dodal, prihlásiť sa je možné formou SMS, alebo telefonátom na číslo 0918 720 585, ako aj prostredníctvom e – mailu jremen@stonline.sk. Štartovné sú 3 eurá.

 

 

 

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk

V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Publikačné pravidlá“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii
Captcha loading...

POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA