Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 21. septembra 2020

Družstevník by rád hral v pokojnom strede tabuľky

2. augusta 2014 | Komentáre: 0 |

V Klenovci si veľa sľubujú od príchodu Tomáša Brndiara.

Patrik Brndiar, Miroslav Kubinec a Vladimír Parobek

Patrik Brndiar, Miroslav Kubinec a Vladimír Parobek

Káder TJ Družstevník Klenovec sa v letnom období posilnil. Staronový účastník prvej triedy privíta v úvodnom kole (v nedeľu 3. augusta) nového ročníka FK Obec Lubeník. Kým Klenovčania hrali vlani druhú triedu, v ktorej obsadili tretie miesto, futbalisti z Revúckeho okresu vypadli z piatej ligy. Prvá trieda má v tejto sezóne pätnásť účastníkov, druhá trieda sa nebude hrať. „Z druhej triedy postúpili riadne štyri mužstvá (Rimavská Seč, Radnovce, Klenovec, Sirk) a prvú triedu bude hrať napokon aj Veľký Blh, ten sa ako jediný prihlásil do druhej triedy,“ uviedol pre Echoviny.sk klenovský manažér Ján Brndiar.

Kormidelníkom Klenovčanov zostal Ondrej Barto, ktorému asistuje Marek Medveď. „Z vlaňajšieho kádra nikto neodišiel. V našom mužstve teda pokračujú aj Marek Miháľ, Peter Pláštik a Boris Bálint, ktorí sú hráčmi Iskry Hnúšťa a máme ich u nás na hosťovaní. Z Tisovca k nám prišiel na prestup Martin Kubinec a na hosťovanie sme z FK CSM získali Tomáša Brndiara, Pavla Liptáka, Patrika Brndiara a Milana Boháčika, ten hrával naposledy v béčku Tisovca, ale je hráčom Pohronskej Polhory. Káder by mal byť dobrý. Uvidíme, ako nám to pôjde,“ povedal funkcionár Družstevníka. Ako dodal, T. Brndiar je Klenovčan a veľa od neho očakávajú. Aj z toho pohľadu, aby pritiahol na štadión divákov. Manažér Družstevníka tiež uviedol, že na začiatku súťaže kvôli zdravotným problémom nepomôže mužstvu z pozície hráča Barto. Klenovský hráč Lukáš Ulický, ktorý pôsobil v doraste MŠK R. Sobota, prestúpil do Tisovca.

Klenovčania odohrali v príprave málo zápasov. Aké majú ciele? „Chceme hrať v pokojnom strede tabuľky. V jesennej časti by sme radi nazbierali čo najviac bodov, aby sme mali pokojnú jarnú časť. Chceme hrať pre divákov a skončiť do deviateho miesta,“ odpovedal Ján Brndiar. Klenovec bude mať zastúpenie aj na mládežníckom poli, a to vďaka tímu žiakov.

 

 

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA