Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 11. augusta 2020

Dorastenci Tisovca vyhrali iba raz

16. decembra 2015 | Komentáre: 0 |

Mládežnícky tím z mesta pod Hradovou sa nachádza na chvoste tabuľky.

Zelenák vpravoDorastencom FK CSM Tisovec sa v jesennej časti tretej ligy Juh nedarilo. Nazbierali len štyri body (jedna výhra, jedna remíza, desať prehier so skóre 9:53). Mančaft, ktorý vedie kouč Severín Zelenák, sa nachádza na trinástom mieste. Na začiatku sezóny mala táto súťaž štrnásť účastníkov, Hontianske Nemce však z nej neskôr odstúpili. Tisovčania majú najslabší útok a najhoršiu obranu. Dvakrát utŕžili kontumačnú prehru. V priebehu zápasu s Bacúchom klesol počet ich hráčov pod povolenú hranicu a na duel v Detve ani nenastúpili.

„Cieľ skončiť v hornej polovici tabuľky je v tejto situácii už nereálny. Jesenná časť nám nevyšla podľa našich predstáv. Hráčov, ktorí vekom skončili v lete v doraste (Sirota, Stasík, P. Zelenák, D. Vengrín), sa nepodarilo nahradiť. Brankár Pavlov sa vrátil do Hnúšte. Máme troch šikovných chlapcov, ktorí sú na hosťovaní v Podlaviciach. Tí by sa nám veľmi zišli, ale rozhodli sa hrať vyššiu súťaž. Hráme s tým, čo momentálne máme k dispozícii,“ vyjadril sa pre Echoviny.sk manažér klubu Peter Rukavica.

„Zo zisku štyroch bodov vládne sklamanie. Očakávali sme, že to bude lepšie. V niektorých zápasoch nechýbalo veľa, aby sme zabodovali. V posledných stretnutiach sme už skúšali aj starších žiakov, nastalo isté oživenie. Chceli by sme ich použiť v dorasteneckom mužstve tiež na jar, aby sme vyhrali hlavne domáce zápasy. Šanca na záchranu ešte stále je. Budeme sa snažiť s tým niečo urobiť. Mužstvo povedie naďalej Severín Zelenák, teraz si robí aj trénerskú licenciu,“ uviedol Rukavica. Ako poznamenal, medzi lepších hráčov patrili Boris Vengrín, Ján Rosiar najml. a Ronald Dianiška. „Viacerí hráči potrebujú ešte dozrieť v doraste,“ doplnil.

Starší žiaci FK CSM Tisovec prezimujú v tretej lige (skupina C) so šiestimi bodmi (dve výhry, osem prehier) na desiatej priečke. V súťaži účinkuje jedenásť tímov.

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA