Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 5. júla 2020

Dorastenci FK CSM obsadili ôsme miesto

1. júla 2015 | Komentáre: 0 |

Tisovčania v jarnej časti zaostali za očakávaniami.

Kapitán Marek Stasík

Kapitán Marek Stasík

Kým s jesenným účinkovaním dorastencov FK CSM Tisovec bol ich tréner Róbert Hurák veľmi spokojný, odvetná časť tretej ligy Juh im už tak nevyšla. Tisovčania sa umiestnili v konečnej tabuľke s 35 bodmi (desať víťazstiev, päť remíz a jedenásť prehier so skóre 59:69) na ôsmej priečke. V súťaži účinkovalo štrnásť celkov. Hráči FK CSM sa po prvej polovici sezóny nachádzali na šiestom mieste.

„Jarnú časť súťaže hodnotím veľmi zle. Chlapci prestali trénovať, a tak to aj dopadlo. Som na nich nahnevaný,“ uviedol pre Echoviny.sk lodivod Hurák. „Prečo sa to stalo? Neviem. Je to v ich hlavách. Chlapci ignorovali tréningový proces, trénovalo ich len málo. Medzi tých, ktorí trénovali najviac, patrili Peter Zelenák, Ján Rosiar, Róbert Bertoš či Marcel Sirota,“ doplnil. Tisovský tím nazbieral v odvetnej časti súťaže len 14 bodov. „Som z toho sklamaný. Mohli sme získať viac bodov. Niektorí chlapci nechodili ani na zápasy,“ poznamenal Róbert Hurák. Ako ďalej uviedol, dobré výkony podával Marek Stasík.

Tisovčania nevyužili túto sezónu tak, ako mohli. „Jarnú časť chlapci pokašlali. To ôsme miesto je určite niečo horšie, než sme chceli. A to aj napriek tomu, že sme boli nováčikom súťaže.“ Keby hráči trénovali, bolo podľa Huráka v ich schopnostiach skončiť do tretieho miesta.

V odvetnej časti si viacerí dorastenci zahrali aj za A-tím FK CSM. Z vekového dôvodu končí v tejto mládežníckej kategórii kvarteto – Marek Stasík, Peter Zelenák, Marcel Sirota a Denis Vengrín.

 

 

Dorastenci FK CSM__

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk, foto: Milan Slabej


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Pravidlá prispievania“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii


POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA