FOTOSÚŤAŽ Zaostrené na Gemer-Malohont: Zapojte sa do veľkej súťaže snímok. Vyhrať môžete aj víkendový pobyt v Tatrách

27. júla 2022 | 10:29 |  |

A je to tu! Zapínajte svoje fotoaparáty a zachyťte svojimi fotografickými očami čarovné momenty. Náš partnerský portál Rimava.sk vyhlasuje fotosúťaž Zaostrené na Gemer-Malohont!

Pripravili sme si pre váš štyri kategórie a jednu z nich musí zobrazovať aj vaša súťažná fotografia - Čaro prírodyKultúra mojimi očamiMestá a obce našich okresovZaujímavosti a zábava. Fotografie musia byť zhotovené na území okresov Rimavská Sobota, Revúca alebo Rožňava. Dajte si záležať, pretože o víťazovi rozhodne široká verejnosť na našom profile Rimava.sk na sociálnej sieti Facebook.

Pravidlá sú jednoduché – čím viac reakcií vo forme rôznych „lajkov“ fotografia získa, tým je jej autor či autorka bližšie k hlavnej cene tejto súťaže. Je ňou víkendový wellness pobyt v čarokrásnom prostredí Vysokých Tatier v hoteli Arietes Marmont pre dve osoby, ktorý do našej fotosúťaže venovali HALO Reality Rimavská Sobota. Zoznam všetkých cien nájdete nižšie.

Článok pokračuje pod reklamouLetné počasie nám ponúka množstvo priestoru na rôzne výlety, dovolenky, túry či prechádzky. Využite svoj čas a zachyťte moment, ktorý všetkým ostatným vyrazí dych! Zapojte sa do súťaže a získajte jednu zo zaujímavých cien.

Tešíme sa na všetky súťažné fotografie, ktoré v rovnakom čase zverejníme na sociálnej sieti Facebook. Súťažné fotografie môžete posielať mailom na fotosutaz-rimava@medialna.sk do 15. augusta 2022 do 12:00 hod.

O deň neskôr fotografie zverejníme a začne sa hlasovanie, ktoré potrvá do 5. septembra 2022 do 10:00 hod.

Bližšie pravidlá súťaže a povinnú prílohu, ktorú je nutné zaslať aj spolu s fotografiami, nájdete nižšie.

Na našom partnerskom portáli Novohradské.sk prebieha fotosúťaž Zaostrené na Novohrad. Máte vo svojom archíve fotky z okresov Poltár, Lučenec alebo Veľký Krtíš? Neváhajte a zapojte sa do súťaže o hodnotné ceny.

HLAVNÁ VÝHRA:

Hlavnou výhrou je wellness pobyt v čarokrásnom prostredí Vysokých Tatier v hoteli Arietes Marmont pre dve osoby od HALO reality Rimavská Sobota a realitných maklérov Michala Kamenského, Jána Ulického, Jána Svinčiaka a Lukáša Kamenského.

ĎALŠIE VÝHRY:

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE ZAOSTRENÉ NA GEMER-MALOHONT:

 1. Súťažiť môže každý čitateľ Rimava.sk a návštevník našej webovej stránky www.rimava.sk.
 2. Súťažiaci zasielajú súťažné fotografie priamo na mail fotosutaz-rimava@medialna.sk.
 3. Je dôležité, aby súťažiaci uviedli všetky požadované údaje, lebo inak fotografie nebudú zaradené do súťaže.
 4. Je potrebné uviesť celé meno a priezvisko súťažiaceho, miesto, kde fotografia vznikla, čo je predmetom fotografie, názov fotografie a pod ktorú tému súťažiaci fotografiu prihlasuje.
 5. Počet fotografií, prihlásených do súťaže od jedného autora, je obmedzený na tri ku každej téme. Duplicitné snímky budú vymazané.
 6. Do fotosúťaže prihlasujte len hodnotné fotografie a fotografie, ktoré neboli zaslané do 1. ročníka fotosúťaže Zaostrené na Gemer-Malohont a Novohrad. Takéto fotografie budú zo súťaže vyradené.
 7. Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo neuverejniť nevhodné fotografie alebo fotografie, ktoré sú v rozpore s právnym poriadkom SR.
 8. Zaslaním fotografie súťažiaci deklaruje, že je autorom predmetnej fotografie a že k nej vlastní autorské práva, ktoré udeľuje vyhlasovateľovi súťaže, teda spoločnosti Gemerská mediálna spoločnosť, s. r. o., nielen výhradne pre účely tejto fotosúťaže, ale aj na ich ďalšie spracovanie, o ktorom rozhoduje výlučne spoločnosť Gemerská mediálna spoločnosť, s. r. o.
 9. Účastníci súťaže a víťazi súhlasia s tým, že vybrané fotografie môžu byť vystavené pri dodržaní zásad, ktoré sa vzťahujú na autorské práva.
 10. Fotografie budú hodnotiť návštevníci profilu média Rimava.sk na sociálnej sieti Facebook.
 11. Fotografie môžu byť pravidelne uverejňované na online portáli Rimava.sk ako aj na sociálnych sieťach uvedeného média.
 12. Fotografie musia zobrazovať jednu z týchto tém: Čaro prírodyKultúra mojimi očamiMestá a obce našich okresov a Zábava a zaujímavosti.
 13. Fotografia musí vzniknúť na území okresov Rimavská Sobota, Revúca alebo Rožňava.

AKO SA ZAPOJIŤ DO SÚŤAŽE?

 • Súťažné fotografie môžu súťažiaci zasielať e-mailom na e-mail fotosutaz-rimava@medialna.sk v termíne od 15. júla 2022 do 15. augusta 2022 do 12:00 hod., do predmetu správy uvedú: fotosúťaž 2022.
 • Zaslané fotografie musia byť vo formáte .jpg, s minimálnym rozmerom dlhšej strany 3000 pixelov a s maximálnou veľkosťou súboru 10 MB.
 • Ku každej téme môžu súťažiaci poslať maximálne 3 fotografie zhotovené na území okresov Rimavská Sobota, Revúca alebo Rožňava.
 • Fotografia musí byť pomenovaná nasledovným spôsobom: krstné meno a priezvisko súťažiaceho, čo je na fotke zobrazené (napr. Jan Kovac, Hlavne namestie v Rim. Sobote)
 • Do mailu súťažiaci uvedie názov fotografie, lokalitu, kde bola fotka vyhotovená, čo je jej objektom a do ktorej kategórie fotku prihlasuje.

POVINNÁ PRÍLOHA:

Každý zo súťažiach do tela e-mailu, ktorý zašle spolu so súťažnými fotografiami, uvedie nasledovné:
Zaslaním fotografie/í do súťaže Zaostrené na Gemer-Malohont vyhlasujem, že:
• som autorom fotografie/í alebo mám právo na jej/ich použitie a zverejnenie,
• som sa oboznámil a súhlasím s pravidlami a podmienkami súťaže Zaostrené na Gemer-Malohont, ktorej vyhlasovateľom je Gemerská mediálna spoločnosť, s. r. o.,
• poskytujem spoločnosti Gemerská mediálna spoločnosť, s. r. o., právo na použitie fotografie/í v tlačenej alebo elektronickej podobe bez nároku na honorár s uvedením mena autora fotografie/í,
• osoby, ktoré sú jasne identifikovateľné na zaslaných fotografiách, súhlasia s použitím fotografií na uvedené účely.

AKO BUDE PREBIEHAŤ HLASOVANIE?

Hlasovanie na sociálnej sieti Facebook bude prebiehať od 16. augusta 2022 do 5. septembra do 10:00 hod.

O víťazoch rozhodne široká verejnosť svojím hlasovaním na profile Rimava.sk na sociálnej sieti Facebook, kde budú súťažné fotografie zverejnené.

VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV A ODMENENIE VÍŤAZOV

 • Vyhlasovateľ súťaže zverejní výsledky súťaže na profile Rimava.sk na sociálnej sieti Facebook a na webovej stránke uvedeného média, a to do 10. septembra 2022.
 • Víťazné fotografie budú propagované prostredníctvom média Rimava.sk.
 • Autori desiatich fotografií, ktoré získajú najviac reakcií na uvedenom profile vo forme tzv. lajkov, budú vyhlásení za víťazov a odovzdáme im ceny, uvedené v tomto článku. Spôsob a miesto odovzdania cien určuje Gemerská mediálna spoločnosť, s. r. o.
 • Všeobecné pravidlá súťaží nájdete na tomto odkaze: https://www.rimava.sk/vseobecne-podmienky-a-pravidla-sutazi/.
Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
Aktuálne
NajčítanejŠie
 
FOTOSÚŤAŽ: Spustili sme hlasovanie! Aj vy môžete rozhodnúť o dvadsiatich najlepších fotografiách v tohtoročných súťažiach Zaostrené na Gemer-Malohont a Zaostrené na Novohrad
16.aug.2022 - Do štyroch kategórií s názvami Čaro prírody, Kultúra mojimi očami, Mestá a obce našich okresov, Zaujímavosti a zábava, sa súťažiaci v oboch súťažiach zapojili dokopy s 226 fotografiami. Ďalej...
Fond viceprimátorky je otvorený, Hnúšťania môžu podávať žiadosti. Pomoc má smerovať deťom
15.aug.2022 - Nová viceprimátorka Hnúšte Marianna Balašková začala s jednou z aktivít, ktorú avizovala po získaní tejto funkcie. Ďalej...
FUTBAL: Remíza Hnúšte s Bušincami, Buzitka na Tisovec nestačila
15.aug.2022 - Ako sa darilo mužstvám z nášho regiónu? Pozrite si výsledky. Ďalej...
FUTBAL: Hnúšťa začala sezónu víťazstvom, Tisovec remízou
8.aug.2022 - V prvý augustový víkend (6. a 7. 8.) sa pre futbalistov začal súťažný ročník 2022/23. Ďalej...
V Klenovci budú mať nový asfalt za približne 159-tisíc eur
4.aug.2022 - Ako uviedla starostka, v obci sa jednalo o dlhoročný problém s množstvom výtlkov, na ktorý samospráva upozorňovala viac rokov. Ďalej...

DO POZORNOSTI

Kto sa stane majstrom Slovenska v hode telefónom? Možno aj vy, súťažiť sa bude počas Lučenského hodovania
Majstrovstvá Slovenska v hode telefónom sa uskutočnia už v sobotu 20. augusta. Ďalej...
16.aug.2022 - Majstrovstvá Slovenska v hode telefónom sa uskutočnia už v sobotu 20. augusta. Ďalej...

Šport

FUTBAL: Remíza Hnúšte s Bušincami, Buzitka na Tisovec nestačila
15.aug.2022 - Ako sa darilo mužstvám z nášho regiónu? Pozrite si výsledky. Ďalej...
15.aug.2022 - Ako sa darilo mužstvám z nášho regiónu? Pozrite si výsledky. Ďalej...
FUTBAL: Hnúšťa začala sezónu víťazstvom, Tisovec remízou
8.aug.2022 - V prvý augustový víkend (6. a 7. 8.) sa pre futbalistov začal súťažný ročník 2022/23. Ďalej...
Hnúšťa v pohári rozbila Čierny Balog, Sudor zaznamenal hetrik
30.júl.2022 - FK Iskra Hnúšťa postúpila do ďalšej fázy pohárovej súťaže. Ďalej...

FUTBAL: Kokavčania nedali Biskupiciam šancu

27.jún.2022 - Po futbalistoch Hnúšte a Tisovca ukončili ročník 2021/22 aj Kokavčania. Ďalej...

FUTBAL: Hnúšťa nedala Buzitke šancu, Kokava mala v P. Dravciach početnú prevahu

20.jún.2022 - Futbalová sezóna sa pre dve z troch mužstiev z nášho regiónu skončila. Ďalej...

FUTBAL: Hnúšťa bodovala v Čebovciach, Tisovec neuspel proti Buzitke

13.jún.2022 - Cez víkend (11. a 12. 6.) sa odohrali zápasy, v ktorých sa o body pobili aj mužstvá z nášho regiónu. Ďalej...

Téma týždňa

Štatistický úrad zverejnil niekoľko ďalších faktov o obyvateľoch Tisovca, týkajú sa ekonomiky
2.aug.2022 - Pozreli sme sa na to, aké údaje týkajúce sa ekonomickej aktivity pozbierali o Tisovčanoch a Tisovčankách. Ďalej...

Štatistický úrad zverejnil niekoľko ďalších faktov o obyvateľoch Tisovca, týkajú sa ekonomiky

2.aug.2022 - Pozreli sme sa na to, aké údaje týkajúce sa ekonomickej aktivity pozbierali o Tisovčanoch a Tisovčankách. Ďalej...

REGIÓN A POLITIKA

Minister Krajniak navštívil Tisovec. Zavítal do rodného domu Dr. Vladimíra Clementisa a pozrel si aj futbalový zápas
19.júl.2022 - Minister prijal pozvanie okresného šéfa hnutia Sme rodina Jána Vengrína, ktorý je aj náčelníkom mestskej polície v Tisovci a zároveň aj kandidát na primátora Tisovca. Ďalej...
19.júl.2022 - Minister prijal pozvanie okresného šéfa hnutia Sme rodina Jána Vengrína, ktorý je aj náčelníkom mestskej polície v Tisovci a zároveň aj kandidát na primátora Tisovca. Ďalej...

Rozhovor

Kedysi mapoval dianie v regióne, dnes archívnymi fotkami teší ľudí. Archív Jozefa Tokára ukrýva okolo 35 000 negatívov
5.máj.2022 - Fotenie ho sprevádza celým životom. Ďalej...
5.máj.2022 - Fotenie ho sprevádza celým životom. Ďalej...

Kultúra

Ďakovné listy a cenu primátorky Tisovca si prevzalo niekoľko osobností mesta
13.júl.2022 - Odovzdávanie ocenení bolo súčasťou osláv Dní mesta. Cena mesta Tisovec bola udelená Mestskej knižnici A. H. Škultétyho v Tisovci. Ďalej...
13.júl.2022 - Odovzdávanie ocenení bolo súčasťou osláv Dní mesta. Cena mesta Tisovec bola udelená Mestskej knižnici A. H. Škultétyho v Tisovci. Ďalej...

Zaujímavosti z regIónu

Sklenené kuchynské zásteny: Týchto 5 výhod vás presvedčí si ich zaobstarať!
5.aug.2022 - Premýšľate nad tým, akú zástenu si vybrať? Stavte na praktické a efektné sklo, je totiž jedným z najobľúbenejších materiálov. Ďalej...
5.aug.2022 - Premýšľate nad tým, akú zástenu si vybrať? Stavte na praktické a efektné sklo, je totiž jedným z najobľúbenejších materiálov. Ďalej...
©2022 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
©2022 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram