Tento rok bol ukážkou toho, ako sa má privítať Nový rok. Neboli hlásené žiadne výtržnosti.
V Hnúšti sa oslavy príchodu roka 2014 zaobišli bez volania polície.
"Tento rok sme počas Silvestra nezaznamenali žiadne hlásenie výtržností. Mesto sa postupne očistilo od pyrotechniky, ktorá ostala po silvestrovskej noci. Neboli zaznamenané žiadne poškodenia verejného ani súkromného majetku. Nedošlo ani k hláseniu zranení. Tento rok oslavy Nového roka prebehli pokojne," povedal pre portál Echoviny.sk náčelník mestskej polície v Hnúšti Milan Migaľa.
V Tisovci sa minulý rok z dôvodu šetrenia nekonali oslavy Nového roka. Tento rok oslavy na námestí boli a zaobišli sa bez problémov.
"Silvester dopadol v Tisovci výborne, ľudia sa bavili a mestská polícia nezaznamenala žiadne hlásenia výtržností ani poškodenia majetku," informoval náčelník mestskej polície v Tisovci Ján Martiniak.
Klenovec
"V Klenovci neboli na námestí oslavy Nového roka a neboli hlásené ani žiadne prípady porušenia zákona," povedala pre Echoviny.sk starostka Klenovca Zlata Kaštanová.
Ako vyzeral ohňostroj v Hnúšti si môžete pozrieť vo videu a fotogalérií. Foto a video: Ondrej Laudár.