Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 18. apríl 2015

Najsympatickejšia športovkyňa: Tretie miesto Zatrochovú veľmi milo prekvapilo

4. máj 2010 | Komentáre: 0 |

Na treťom mieste sa v súťaži Najsympatickejšia športovkyňa Echoviny.sk 2010 umiestnila volejbalistka Jana Zatrochová. „Som šťastná, že som obsadila tretie miesto,“ reagovala  hráčka VK Iskra Hnúšťa. V uplynulej sezóne obliekala dres prvoligového družstva žien i družstva kadetiek. V kategórii kadetiek bola kapitánkou hnúšťanského tímu.

„Keď som sa dozvedela, že som skončila v prvej trojke, bola som veľmi šťastná. Bola som veľmi milo prekvapená z tretieho miesta, a to najmä preto, koľko veľa ľudí mi posielalo hlasy. Vôbec som to nečakala. Všetkým, ktorí mi posielali hlasy a podporovali ma, patrí moje veľké ďakujem,“ povedala pre Echoviny.sk Zatrochová. Ako dodala, veľmi ju teší podpora ľudí v súťaži.

Volejbal hráva deväť rokov. „Je to krásny šport, ktorý ma napĺňa. Znamená pre mňa aj relax, keď si idem večer zatrénovať, ale zároveň aj výzvu byť najlepšia a stále sa zlepšovať. V niektorých zápasoch mi volejbal prináša množstvo adrenalínu,“ povedala Zatrochová. Poznamenala, že ju v poslednej dobe pohltil aerobik. Štartovala aj na školských majstrovstvách Slovenska v tomto športe. „Na aerobik som chodila dlhšie, ale brala som ho skôr tak pasívne. Reprezentovala som školu na majstrovstvách Slovenska a tam sa to rozbehlo. Začala som brať aerobik vážnejšie,“ uviedla šestnásťročná Jana.

„Najväčším záujmom je pre mňa moja rodina, priatelia, môj priateľ a všetci kamaráti, ktorí stoja vždy pri mne a podporujú ma. Bez nich by nič nemalo význam. Veľmi som im za to vďačná,“ povedala študentka Gymnázia Mateja Hrebendu v Hnúšti, ktorá bude o rok maturovať. „Určite chcem ísť na vysokú školu, profesionálne sa venovať aerobiku a podľa toho, kde budem, možno aj volejbalu,“ naznačila svoje plány. Jej snom je študovať na Akadémii ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika v Liptovskom Mikuláši, alebo na brnenskej vojenskej vysokej škole.

Zdroj: Echoviny.sk

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj:

V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Publikačné pravidlá“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii

POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook
REKLAMA 1
REKLAMA


Posledné komentáre
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
REKLAMA 3
REKLAMA
Reklama_x
REKLAMA