Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou

Hráči FK CSM v Kalinove nepochodili

8. August 2012 | Komentáre: 0 |

Ilustračné foto

Tisovčania sa strelecky nepresadili a trikrát inkasovali.

Úvodný duel novej sezóny Majstrovstiev regiónu Stred sa futbalistom FK CSM Tisovec nevydaril. Zverenci trénera Jána Rosiara ml. a asistenta Romana Pavlova nestačili v nedeľu na Baník Kalinovo. Na jeho trávniku podľahli trojgólovým rozdielom. „Vymaľované“ bolo už po prvom polčase. Na prvý bodový zásah si musia Tisovčania počkať minimálne do druhého kola, v ktorom v nedeľu 12. augusta privítajú béčko MŠK Žilina. Na tohto súpera má mužstvo z mesta pod Hradovou negatívne spomienky. V poslednom stretnutí minulého ročníka hráči FK CSM vyhrávali na pôde žilinskej rezervy 3:1, ale napokon prehrali 3:4 a prišli o účasť v Slovenskom pohári.

Baník Kalinovo – FK CSM Tisovec 3:0 (3:0)

Kalinovčania triumfovali vďaka trom presným zásahom v druhej časti prvého polčasu.

„Na začiatku stretnutia mali pred nami hráči Kalinova rešpekt, situáciu po našej štandardke vyriešil brankár domácich a  Štefánik nastrelil spojnicu žrde a brvna. Vlastnými chybami sme potom postavili Kalinovo na koňa. Držanie lopty sme mali celkom dobré, ale hrali sme len po šestnástku domácich a doplatili sme práve na spomínané naše chyby. Prvýkrát sme inkasovali po opakovanej dorážke. Pred druhým gólom sme prihrali domácim do brejku. Tretiemu gólu predchádzalo nedôrazné pristúpenie k hráčovi Baníka, ktorý vystrelil a dal gól. Snažili sme sa skórovať aj v druhom polčase, ale nedarilo sa nám to. Nebol však taký rozdiel medzi mužstvami, ako hovorí konečný výsledok. Chceme sa dobre  pripraviť na béčko Žiliny, čaká nás opäť ťažký súper. Dúfam však, že zápas zvládneme,“ uviedol pre Echoviny.sk hrajúci manažér FK CSM Tisovec Tibor Tokár.

FK CSM: Tokár – Dragijský, Šándor, Púpala, Bálint – Štefánik, Adamek, Levický, Tyčiak, J. Hurák – Hroš. Striedali: Nemčok, Dacho, Smrek.

Zdroj: Echoviny.sk