Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 23. júla 2018

Futbal: Tisovec i Klenovec v poslednom kole deklasovali súperov

19. júna 2017 | Komentáre: 0 |

FK CSM Tisovec potvrdil postup do IV. ligy víťazstvom 7:0, FK Družstevník ukončil sezónu 11-gólovým víťazstvom. FK Iskra v poslednom kole prehrala.

 

Tisovčania sa tešili z postupu už v derby s Hnúšťou

Tisovčania vybavili Radzovce, ktoré pricestovali iba s ôsmymi hráčmi, už v prvom polčase. Hetrikom v priebehu deviatich minút sa presadil Michal Dragijský. Tisovec v 26 zápasoch sezóny prehral iba dvakrát a trikrát remizoval, nastrieľal 98 gólov a inkasoval iba 16-krát.

FK CSM Tisovec – OŠK Radzovce 7:0 (7:0)
Góly: 13. Halaj, 25., 27. a 34. Dragijský, 35. a 43. Sivčevič, 39. Sudor
Zostava FK CSM: Košičiar – Vývlek, Gálik, Halaj, Dragijský, Masár, Sudor, Dacho, Sivčevič, Antal, Prečuch

FK Iskra Hnúšťa prehrala v poslednom kole na pôde Muráňa a umiestnila sa na konečnom 10. mieste V. ligy skupiny D. Gól Iskry strelil Tomáš Nemec.

TJ Tatran Muráň – FK Iskra Hnúšťa 2:1 (0:0)
Gól Iskry: 83. Nemec
Zostava FK Iskra: Katreniak, Cavar, Lackovič, M. Petrok, Foľko (46. Legén – 76. Černák), Nemec, Caban, Kradlák, Šaliga, Hudec, Vetrák

TJ Družstevník Klenovec vyhral základnú časť I. triedy, v nadstavbovej časti však na konci sezóny trikrát po sebe zaváhal a skončil na 2. mieste. V poslednom zápase sezóny však spustil gólový kolotoč a Revúčku vyprevadil jedenástimi gólmi. Hetrikom sa blysol Lukáš Ulický a Radoslav Doboš.

FK Družstevník Klenovec – ŠK Bastav Revúca Revúčka 11:1 (5:1)
Góly: 1. a 67. T. Brndiar, 25., 50. a 76. Doboš, 30., 34. a 80. L. Ulický, 39. M. Miháľ, 65. T. Medveď, 88. M. Kučerák
Zostava FK Družstevník: T. Ulický, V. Parobek, M. Boháčik, L. Bálint, Miháľ, L. Ulický, M. Kučerák, T. Brndiar (75. M. Hruška), M. Medveď, R. Doboš, T. Medveď

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk

V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Publikačné pravidlá“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii

POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook
REKLAMA 1
Posledné komentáre
REKLAMA 3
REKLAMA
Reklama_x
REKLAMA