Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 23. mája 2018

DEDESO: Poukážte 2% z dane v prospech našej organizácie

27. februára 2012 | Komentáre: 0 |

Ilustračné foto

Milí priatelia, dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o poukázanie 2 % z dane v prospech našej organizácie, čím pomôžete dobrej veci a spravíte dobrý skutok pre deti, ktoré si bez pomoci bežnej väčšinovej spoločnosti nemajú šancu vydobyť svoje miesto v spoločnosti a v jej živote. Oslovujeme Vás ako ľudí, ktorí si uvedomujú nielen potrebu pomáhať, ale sú ochotní aj túto pomoc poskytnúť.

Sme občianske združenie poskytujúce široký komplex sociálnych služieb s cieľom čo najvyššieho stupňa integrácie detí so zdravotným postihnutím medzi nás ostatných, ktorí tvoríme väčšinu a mali by sme mať záujem o život s tými, ktorí chcú patriť medzi nás  a snažia sa byť pre nás všetkých aj napriek svojmu postihnutiu užitoční.

Získané finančné prostriedky budú ako každý predchádzajúci rok transparentne použité na zabezpečenie nevyhnutného pre chod Denného detského stacionáru  – DEDESO a na množstvo aktivít komplexnej rehabilitácie  s cieľom zabezpečenia čo najkvalitnejšieho života našich klientov. Ako nezisková organizácia sme veľmi odkázaní práve na alternatívne zdroje finančných prostriedkov a preto za každú pomoc vopred ĎAKUJEME.

Informácie o našich aktivitách a činnostiach nájdete na stránkach www.dedeso.sk.

Údaje pre právnické osoby, ktoré majú záujem poukázať 2% z dane našej organizácii:

Názov: Občianske združenie ATHÉNA
Sídlo: Francisciho 74, 981 01, Hnúšťa
Právna forma: občianske združenie
IČO: 378 171 24

Tlačivá a postup krokov na poukázanie 2% pre zamestnancov nájdete aj na stránke www.rozhodni.sk prípadne nás navštívte v DEDESE na ul.Klokočovej 741.

ZDROJ: DEDESO, platená PR správa

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj:

V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Publikačné pravidlá“.

Diskusia je zatvorená.

POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook
REKLAMA 1
Posledné komentáre
REKLAMA 3
REKLAMA
Reklama_x
REKLAMA