Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 19. februára 2019

Slovnaft Cup: Tisovec s novým názvom porazil Hnúšťu rozdielom triedy

25. júla 2017 | Komentáre: 0 |

Žreb v I. kole pohára rozhodol, že sa zopakuje derby medzi Tisovcom a Hnúšťou. Papierový favorit zvíťazil rozdielom triedy.

Foto z májového derby v Hnúšti

Tisovec, ktorý do sezóny nevstupuje ako FK CSM, ale s novým názvom Mestský športový klub – MŠK, cestoval na I. kolo pohára do Hnúšte. Po postupe do IV. ligy skupiny Juh pricestoval s niekoľkými novými posilami. Do brány sa v prvom polčase postavil 29-ročný Marek Drak, ktorý do Tisovca prestúpil z Fiľakova. V druhom polčase ho nahradila opora Tisovčanov z minulej sezóny Jakub Košičiar. Obaja si udržali čisté konto.

Novými hráčmi v tíme sú i Marek Očenáš (prestúpil z Osrblia), Atilla Domík (prestúpil z Jesenského), z MŠK Rimavská Sobota prestúpil do Tisovca ešte vo februári Ján Halaj a na ročné hosťovanie prišiel Richard Rubint. Obaja posledne menovaní v pohárovom zápase s Hnúšťou skórovali. Tím opustili útočníci Michal Prečuch a Tomáš Sudor.

Iskra Hnúšťa neposilnila, ale stavila na vlastných odchovancov – v zostave na nasledujúcu sezónu sa objavilo niekoľko dorastencov – Matúš Pačmár, Martin Lackovič, Martin Trnavský, Gabriel Cavar, Tomáš Nemec a Denis Caban.

Omladený tím Hnúšťanov však na čerstvého štvrtoligistu v pohári nestačil – po polčasovom výsledku 0:1 pridali Tisovčania v druhom polčase ešte dva góly.

FK Iskra Hnúšťa – MŠK Tisovec 0:3 (0:1)
Góly: 19. Rubint, 67. Halaj, 90. Vengrín
Zostava FK Iskra: Katreniak, Foľko, Jakubec, Šaliga (75. Černák), Lackovič, Nemec, Hudec (70. Vetrák), Cavar, M. Petrok, Caban, Trnavský (63. L. Petrok).
Zostava MŠK: Drak (46. Košičiar), Vývlek (46. Láska), Gálik, Očenáš (74. Domík), Vengrín, Kubinec, Halaj, Rubint, Dacho, Sivčevič, Antal.

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk

V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Publikačné pravidlá“.

PRIDAŤ KOMENTÁR* povinná položka

 znakov k dispozícii
Captcha loading...

POSLEDNÉ ČLÁNKY V KATEGÓRII
Facebook

Posledné komentáre
Reklama_x

autodielyonline24.sk

REKLAMA