Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 18. apríl 2015
Kickbox

Kickboxer Zatroch si priniesol zo šampionátu bronz

Peter Zatroch (vľavo) a tréner Jozef Vranec

Tínedžer z Hnúšte by chcel vrátiť prehru svojmu premožiteľovi.

8. november 2012 | Komentáre: 0

Kick–Box Leon Hnúšťa má vicemajstra Slovenska

Ilustračné foto

Milan Kuča sa v kategórii do 57 kg Fullcontact stal Vicemajstrom Slovenska pre rok 2012, Mareková neuspela.

20. jún 2012 | Komentáre: 0

4. kolo Slovenského pohára v Kick – Boxe

Ilustračné foto

Dňa 24.03.2012 sa v Košiciach konalo pohárové kolo v Kick – Boxe, ktorého sa zúčastnili aj pretekári Hnúšťanského klubu Leon a zápasili v seniorských kategóriach v štýloch Kicklight, Fullcontact a K1. Oľga Mareková vo váhe do 60 kg v štýle Kicklight prehrala na body s pretekárkou z Prešova a v tej istej váhe Eva Kubeková tiež po vyrovnanom zápase prehrala na body nad pretekárkou z Lučenca čo im znemožnilo ďalší postup o medailové umiestnenia. V štýle Fullcontact do 81 kg nastúpil Marek Samko , ktorý po tvrdom zápase nakoniec prehral tiež na body s pretekárom z Košíc. V štýle K1 vo váhe do 91 kg Tomáš Šotér sa umiestnil na 1. mieste, ďalej vo Fullcontacte nastúpili nováčikovia v ringu a to vo váhe do 91 kg Adrián Zahradník a umiestnil sa na 2. mieste a ďalší pretekár Radoslav Vrábeľ v najvyššej váhovej kategórii nad 91 kg poslal v prvom kole tvrdými boxerskými technikami pretekára z Bardejova k zemi a vyhral tak zápas KO a umiestnil sa na 1. mieste.

Týmto uvedeným športovcom gratulujeme, a poďakovanie patrí aj mestu  Hnúšťa ako aj Grigorijovi Šaminovy - Stavebniny Hnúšťa za pomoc pri zúčastnení sa tejto súťaže.

Foto a video na stránke : www.eastlabs.biz

27. marec 2012 | Komentáre: 0

3. kolo Slovenského pohára v Kickboxe

Kick

Hnúšťanský športovci z klubu Kick – Box Leon Hnúšťa sa v Sobotu dňa 28.01.2012 zúčastnili 3. kola Slovenského pohára, kde nastúpili v štýle Light – contact a Lowkick a dosiahli tieto umiestnenia : vo váhe do 57 kg Jakub Karas po celkovom hodnotení skončil na 4. mieste, kde v prvom zápase podľahol na body pretekárovi z Dolého Kubína a v ďalšom zápase tiež prehral s pretekárom z Liptovského Mikuláša. Vo váhe do 74 kg Jerguš Stejskal vyhral na body svoj prvý zápas nad pretekárom z Košíc. No v ďalšom zápase sa mu nepodarilo vyhrať nad pretekárom z Liptovského Mikuláša. Veľkou nevýhodou oboch menovaných šporotovcov bolo, že v zmysle nových pravidiel obaja súťažili v seniorských kategóriach, kde bol v niektorých zápasoch značný vekový rozdiel, kde jeden z našich športovcov, ktorý má 16 rokov zápasil zo skúseným pretekárom, ktorý je vo veku 29 rokov, vzhľadom k tomu som ako tréner z umiestnením našich pretekárov spokojný. Vo váhe do 60 kg sa aj naša ďalšia pretekárka Oľga Mareková umiestnila na 4. mieste po vzájomných zápasoch v Boxerskom ringu s pretekárkou z Lučenca a Prešova. Vo váhe do 91 kg nastúpil do ringu v štýle Lowkick Tomáš Sótér, kde po veľmi dobrom zápase nakoniec prehral na body s pretekárom z Nových Zámkov. Všetkým zúčastneným športovcom touto cestou gratulujeme k ich výkonu a poďakovanie patrí aj mestu Hnúšťa za pomoc športovému klubu pri zúčastnení sa tejto súťaže ako aj sponzorom : Grigorij Šamin - Stavebniny Hnúšťa, Ing. Peter Kardoš - Ekometal Tisovec, Dušan Ďubek – Total Sport Hnúšťa.

ZDROJ: Jozef Vranec

10. február 2012 | Komentáre: 0

KICKBOX: Tretieho kola Slovenského pohára sa zúčastnili aj Hnúšťania

Ilustračné foto

Dňa 29. 01.2011 sa v Dolnom Kubíne konalo tretie kolo Slovenského pohára v kickboxe, kde do bojov zasiahli aj kickboxeri z hnúšťanského klubu Leon. Vo váhe do 47 kg v kategórii juniori reprezentovali mesto Hnúšťa dvaja športovci a to Tomáš Ďurás, ktorý v prvom zápase zdolal Michala Slavkovského z Popradu, v druhom však podľahol na body svojmu skúsenejšiemu oddielovému kolegovi Petrovi Zatrochovi a umiestnil sa v konečnom poradí na 2. mieste. Peter Zatroch v prvom zápase zvíťazil nad Revúčanom Ľuboslavom Bodorom a v druhom zápase aj nad Tomášom Ďurásom a skončil na 1. mieste. Jerguš Stejskal vo váhe do 57 kg - juniori si hravo poradil s Bardejovčanom Róbertom Sterančakom, no v druhom zápase prehral s Banskobystričanom Zdenom Osadanom a umiestnil sa tak na 4. mieste. V kategórii muži vo váhe do 69 kg prehral tesne na body Hnúšťanský športovec Vladimír Franek nad Bardejovčanom Jozefom Karničom, ktorý mu zastavil postup a do ďalších bojov už nezasiahol. Všetkým zúčastneným športovcom gratulujeme a touto cestou športový klub ďakuje mestu Hnúšťa a sponzorom - Peter Hirjak, Milan Medveď, Grigorij Šamin, Peter Vrábeľ a Michal Škvareniak, ktorí pomohli športovcom zúčastniť sa tejto súťaže.

ZDROJ: Kickbox klub Leon Hnúšťa

31. január 2011 | Komentáre: 0

Druhé miesto kickboxera Karasa

Ilustračné foto

V prvom kole Slovenského pohára v kickboxe, ktoré sa konalo v sobotu 9. októbra v Bardejove, sa predstavili traja pretekári Kick- box klubu Leon Hnúšťa. Všetci súťažili v light – contacte v mládežníckej kategórii. Hnúšťanský tréner Jozef Vranec pre Echoviny.sk uviedol, že sa Jakub Karas umiestnil vo váhe do 47 kg na druhej priečke a Tomáš Ďuras bol v tej istej váhe štvrtý. Obidvaja mali súťažnú premiéru a pred turnajom absolvovali skúšky technickej vyspelosti. Jerguš Stejskal (do 57 kg) obsadil štvrté miesto. Hnúšťanský kickboxer Peter Zatroch kvôli zraneniu do bojov nezasiahol.

Zdroj: Echoviny.sk

10. október 2010 | Komentáre: 0

Kickboxerka Hirjaková prestala so súťažením

Hirjakova

V Bardejove sa konalo tento víkend prvé kolo Slovenského pohára v kickboxe. Hnúšťanka Petra Hirjaková však do bojov nezasiahla. Na východ republiky ani necestovala. „Už nesúťažím. Nebudem sa súťaženiu ďalej venovať. Zvážila som všetky pre i proti a viac toho bolo proti tomu, aby som pokračovala. Aj v revúckom klube hovorili, že je škoda, že s tým končím. Aj mi to už nejako nevychádza. Trénujem iba tak pre seba,“ povedala pre Echoviny.sk osemnásťročná Hirjaková, ktorá je odchovankyňou hnúšťanského klubu Leon, odkiaľ si to namierila do klubu Leon Revúca, neskôr sa jeho názov zmenil na KBC Forest. V Revúcej totiž aj študuje, je v maturitnom ročníku na revúckom literárnom gymnáziu. Petra Hirjaková je viacnásobnou majsterkou Slovenska. V roku 2008 štartovala na juniorských majstrovstvách sveta v Taliansku. „Mala som sa predstaviť tento rok na októbrových majstrovstvách Európy seniorov, ktoré sa uskutočnia v Azerbajdžane. Zmenil sa však ešte v lete zoznam účastníkov tohto šampionátu. Mal ísť aj kamarát z revúckeho klubu na majstrovstvá sveta kadetov a juniorov, ktoré sa konali v Srbsku, nominácia bola hotová, ale zrazu nikam nešiel on a ani ja. Toto ale ani nebolo podnetom k môjmu rozhodnutiu. Skôr zavážil májový turnaj Svetového pohára v maďarskom Szegede. Sklamalo ma, že som mala v boji o prvé miesto v light – contacte vyhratý zápas, ale na základe verdiktu rozhodcov som ho prehrala. Cítila som nespravodlivosť. Nebola som spokojná s niektorými pomermi,“ uviedla Hirjaková, ktorá nevylučuje, že sa niekedy v budúcnosti ešte predstaví na turnaji v kickboxe. „Nikto nevie, čo bude v budúcnosti. Možnože aj áno,“ uzavrela.

Zdroj: Echoviny.sk, foto: archív Petry Hirjakovej

10. október 2010 | Komentáre: 2

Najväčšou výzvou sú pre Hirjakovú októbrové ME

Hirjakova

Kickboxerka Petra Hirjaková vyjadrila so sezónou 2009/2010 spokojnosť, bola pre ňu úspešná. Pretekárka z Hnúšte, ktorá háji farby KBC Forest Revúca, to uviedla v rozhovore pre Echoviny.sk. Na majstrovstvách Slovenska, ktorými vyvrcholili turnaje Slovenského pohára, sa predstavila v štyroch disciplínach medzi ženami. V semi – contacte (do 50 kg) a v low – kicku (do 48 kg) bola Hirjaková prvá, keď nemala konkurenciu. Druhé miesto obsadila v light – contacte (do 50 kg) a na tretej priečke sa v semi – contacte umiestnila v open kategórii. „Súperka nenastúpila na zápas o prvé miesto v semi – contacte. V light – contacte som išla do súťaženia s tým, že zvíťazím. Tá pretekárka, ktorá získala titul, sa poriadne zlepšila. V open kategórii som nečakala, že sa dostanem na medailové pozície,“ povedala osemnásťročná rodáčka z Hnúšte. Slovenským šampionátom, ktorý sa v máji konal v Trnave, sa však pre odchovankyňu Kick – box klubu Leon Hnúšťa sezóna neskončila. Predstavila sa ešte v maďarskom Szegede na turnaji Svetového pohára. V light – contacte obsadila Petra Hirjaková (do 50 kg) medzi juniorkami druhé miesto. Do bojov zasiahla aj v semi – contacte v juniorskej kategórii (do 50 kg) a skončila tretia.  „Bola to akoby moja rozlúčka s juniorskou kategóriou. Zápas o prvé miesto bol v light – contacte vyrovnaný. Dalo sa čakať, že sa priklonia rozhodcovia na stranu maďarskej súperky. Tretie miesto v semi – contacte považujem za dobré. Súperky mali úplne inú techniku. Je to také plus k tomu druhému miestu v light -  contacte,“ konštatovala. Ako dodala, jej vrcholom v tomto roku by mali byť októbrové majstrovstvá Európy v seniorskej kategórii, ktoré sa uskutočnia v Azerbajdžane. „Najväčšou výzvou sú pre mňa ME v Baku,“ uzavrela Hirjaková. Slovensko reprezentovala pred dvomi rokmi v Taliansku na majstrovstvách sveta v juniorskej kategórii. Je viacnásobnou majsterkou Slovenska.

Zdroj: Echoviny.sk, Foto: album Petry Hirjakovej

11. júl 2010 | Komentáre: 0

Hirjaková: V športovej kariére sa dá dosiahnuť vždy viac

Petra Hirjakova

Reprezentovala Slovensko na juniorských majstrovstvách sveta v kickboxe. Je viacnásobnou majsterkou Slovenska. S kickboxom začínala v Hnúšti. V súčasnosti však háji farby klubu Leon Revúca. Petra Hirjaková. Je rodáčkou z Hnúšte. „Kickboxu sa venujem desať rokov. Bola som ešte malá a v škole ma šikanovali, otravovala som ocka dovtedy, kým ma neprihlásil na kickbox,“ uviedla pre Echoviny.sk Petra Hirjaková, ktorá je odchovankyňou Kick – box klubu Leon Hnúšťa. „Kickbox je rýchly, dynamický šport a viem sa pri ňom úplne odreagovať,“ podotkla viacnásobná držiteľka prvenstiev na majstrovstvách Slovenska. „Mám šesť titulov majsterky Slovenska v rôznych štýloch a v rôznych kategóriách,“ vysvetlila. Jej zbierka obsahuje aj ďalšie medaily z republikových šampionátov. Má na svojom konte triumfy na turnajoch Slovenského pohára. Hirjaková sa zúčastňovala vo výbere Slovenska na turnajoch v juniorskej medzinárodnej interlige. Podarilo sa jej preniknúť na pódiové priečky. „Či sa mi darilo? Ako – kedy, ale väčšinou som sa umiestnila,“ konštatovala táto Hnúšťanka. Majstrovstvá sveta v Taliansku   V roku 2008 sa predstavila ešte ako hnúšťanská pretekárka na svetovom šampionáte v Pozzuoli pri  Neapole, kde zasiahla do bojov v juniorskej kategórii. V Taliansku štartovala v light – contacte i v semi – contacte. Úspešnejšia bola v light – contacte. „Obsadila som šieste až ôsme miesto. Najspokojnejšia by som bola, samozrejme, s titulom majsterky, ale na to musím ešte veľa trénovať. Účasť na majstrovstvách sveta považujem za vrchol v mojej doterajšej kariére. Je to zážitok na celý život. Dostať sa na majstrovstvá sveta je ťažké a treba si to užiť. Najväčší zážitok bol pre mňa kúpanie sa v mori. Juniorské majstrovstvá sveta mi dodali chuť častejšie trénovať. Videla som v Taliansku rôzne tréningové praktiky, ktoré nie sú u nás bežné,“ uviedla Petra Hirjaková. Na európskom šampionáte sa v doteraz táto osemnásťročná kickboxerka nepredstavila. „Chcela by som sa ešte štartovať na  rôznych turnajoch, medzi ktoré patria aj majstrovstvá sveta i majstrovstvá Európy. V športovej kariére sa dá dosiahnuť vždy viac. Netrúfam si odhadnúť, kam sa dostanem,“ vyjadrila sa k svojím ambíciám v ďalšej športovej kariére. Za svoju prednosť ako kickboxerka považuje v dueloch rýchlosť a tiež to, že vie vysoko kopať. Poznamenala, že trénuje aj taktiku, ale keďže súperky občas prekvapia, vtedy treba improvizovať. Študuje v Revúcej, reprezentuje revúcky Leon Na turnajoch už súťaží v seniorskej kategórii. „Do zápasov sa snažím dávať všetko. V kategórii žien sú dosť skúsené súperky, takže nie vždy sa mi podarí zvíťaziť,“ povedala Hirjaková, ktorá dodala, že už druhú sezónu reprezentuje Leon Revúca. V tejto sezóne zasiahla do bojov nielen v Slovenskom pohári, ale aj na medzinárodnom turnaji Slovan Open v Banskej Bystrici. „Zo začiatku som v revúckom klube len trénovala, potom som v ňom začala hosťovať a nakoniec som sa pridala k tomuto klubu. V Revúcej sú lepšie podmienky na kickbox, pokiaľ ide o vybavenie telocvične, ale sparing je na rovnakej úrovni, ako aj v Hnúšti,“ vyjadrila sa študentka tretieho ročníka na Prvom slovenskom literárnom gymnáziu v Revúcej. Prezradila, že ďalej rozmýšľa o štúdiu na policajnej, alebo na vojenskej akadémii. Medzi jej záujmy patrí čítanie, sezónne športy, ako je beh, plávanie, korčuľovanie, ale aj spánok či prechádzky v prírode. „Petru som vnímala už od začiatku ako cieľavedomú športovkyňu, ktorá to svojimi stále sa zlepšujúcimi výsledkami aj dokazovala. Keďže bola vždy skúsenejšia než ja, brala som si z nej príklad. Hlavne ma motivovala jej vytrvalosťou trénovať a neustále sa zlepšovať. Nebudem preháňať, keď poviem, že nevynechala skoro ani jeden tréning. Myslím, že v budúcnosti sa môže dostať do úplnej špičky svetového kickboxu, čo jej veľmi prajem,“ povedala pre Echoviny.sk hnúšťanská kickboxerka Natália Bagačková.

Zdroj: Echoviny.sk, Foto: Archív Petry Hirjakovej.

14. marec 2010 | Komentáre: 0

Kickboxerka Škodová sa zranila, Strejskal a Zatroch sa nepresadili

Škodová v akcii

V Dolnom Kubíne sa v sobotu 30. januára uskutočnilo tretie kolo Slovenského pohára v prebiehajúcej sezóne. Na Orave sa predstavili traja zástupcovia Kick – box klubu Leon Hnúšťa. Medzi najlepších sa Hnúšťania v tomto kole nedostali. Hnúšťanská kickboxerka Lena Škodová sa stretla v seniorskej kategórii v štýle K 1 – Rules s domácou Dominikou Brienikovou.  Škodová svoj prvý duel v Dolnom Kubíne nedokončila, v druhom kole kvôli zraneniu ruky z boja odstúpila. Rozsah jej zranenia by mal byť známejší zajtra. V kategórii chlapcov sa predstavili v light – contacte dvaja hnúšťanskí pretekári. Jerguš Stejskal v prvom súboji zvíťazil, no v druhom dueli prehral a do ďalších bojov už nezasiahol. Peter Zatroch prehral svoj prvý zápas a turnaj sa pre neho skončil.

Zdroj: Echoviny.sk

31. január 2010 | Komentáre: 0

Natália Bagačková: Túžim po zisku majstrovského titulu

Natália Bagačková

V zbierke Natálii Bagačkovej chýba titul majsterky Slovenska, a to či už v juniorskej, alebo v seniorskej kategórii. Z porovnania toho, čo dosiahla v kickboxe, vyplýva, že je v tieni úspešnejšej a staršej sestry Miriamy. Natália študuje na vysokej škole v Bratislave manažment. Zdôrazňuje, že s kickboxom neskončila. Natália Bagačková už ako malé dievča inklinovala k bojovým športom, a to aj pod vplyvom akčných filmov, na ktorých vyrastala. „Robila som niekoľko rokov aj karate a potom som presedlala na kickbox. Zaujal ma tým, že mi dodáva adrenalín, ktorý potrebujem. Tréning a súťaženie mi dáva energiu, udržiava ma vo forme, čo mi ako žene veľmi vyhovuje,“ vyjadrila sa pre Echoviny.sk Natália Bagačková z Kick – box klubu Leon Hnúšťa. V juniorskej kategórii získala v semi – contacte na majstrovstvách Slovenska striebornú medailu a v seniorskej kategórii bronz. „Väčšie úspechy som dosiahla v juniorskej kategórii. Mám na svojom konte aj prvenstvá na turnajoch Slovenského pohára a ďalšie pódiové umiestnenia. Na stupni pre víťazov som stála aj v juniorskej interlige, kde som sa predstavila opakovane v drese výberu Slovenska v súťaži družstiev, ale aj medzi jednotlivcami. Bola som veľmi rada, že som sa dostala do reprezentačného výberu. Natália BagačkováSúperili sme s družstvami Česka, Moravy a Poľska. Získala som cenné skúsenosti,“ konštatovala Natália. V začiatkoch svojej kariéry sa ťažšie vyrovnávala s prehrami. Neskôr sa z nich snažila najmä poučiť. Zo zlatej medaily na majstrovstvách Slovenska sa doteraz netešila. „Nezúfam z toho. Dúfam však, že sa mi ju raz podarí získať. Sú méty, ktoré chcem dosiahnuť na športovom poli. Túžim  po zisku titulu majsterky Slovenska. Nebránila by som sa ani trofejám z medzinárodných turnajov,“ reaguje. Chce sa vrátiť do súťažného kolotoča V prebiehajúcej sezóne sa na turnajoch nepredstavila. Podľa jej slov to však neznamená, že skončila svoju aktívnu kariéru. „Kickbox mi chýba a určite by som sa k nemu chcela vrátiť. Dúfam, že to bude už čoskoro. Neviem, či sa vrátim na turnaje v tejto sezóne, najskôr totiž musím pravidelne trénovať a dostať sa do formy. Cítim sa byť naďalej kickboxerkou, pretože viem, že som s týmto športom ešte neskoncovala,“ vyslovila sa deväťnásťročná Hnúšťanka. Podotkla, že na kickbox nezanevrela. „Začala som študovať na vysokej škole, nemala som na trénovanie čas. Už som si však v Bratislave zvykla. Budem sa snažiť nájsť si čas na šport,“ doplnila študentka prvého ročníka na Fakulte managementu Univerzity Komenského, kde študuje odbor manažment. Sestra Miriama úspešnejšou kickboxerkou Okrem Natálie Bagačkovej nesúťažia v tejto sezóne aj niektorí ďalší hnúšťanskí kickboxeri. „Je to veľká škoda pre Kick – box klub Leon Hnúšťa, no každý si určuje svoje priority a rozhoduje o tom, čo je pre každého dôležitejšie,“ dodala.

Natália Bagačková

Natália prezradila, že sa so svojou staršou sestrou Miriamou v súťažnom dueli nestretla. „Neviem úplne porovnať, či je sestra lepšia kickboxerka. Myslím si však, že patrí medzi tie najlepšie na Slovensku. Miriama je úspešnejšia, ako som ja. Dokazujú to jej tituly a úspešné výsledky. Teším sa však z toho“.  Poznamenala, že povahovo sú so sestrou veľmi rozdielne. „Napriek tomu však spolu veľmi dobre vychádzame. Aj v súbojoch bojujeme rôzne, či už po technickej stránke, alebo taktickej,“ uviedla. Kickbox dievčatám ženskosť neberie Mladšia zo sestier Bagačkových považuje kickbox za šport ako každý iný. „Dievčatám určite neberie na ženskosti, ale pridáva im rešpekt,“ nechala sa počuť Natália, ktorá sa vďaka kickboxu stala odvážnejšou. „Mužská časť populácie reagovala na to, že sa venujem kickboxu, niekedy posmeškami a inokedy to vzbudilo rešpekt. Je zaujímavé sledovať ich reakciu, keď poviem, aký šport robím“. „Som vo svojom vnútri citlivá, keď to treba, ale skôr sa snažím byť odolná a energická. Za nevyliečiteľnú romantičku sa už nepovažujem. Asi som z toho vyrástla. Som realistka,“ tvrdí o sebe vysokoškoláčka, medzi ktorej záujmy patrí okrem športu cestovanie, sleduje tiež dianie na Slovensku i v zahraničí. Na to, či je ťažké získať si jej sympatie, sa odporúča opýtať tých, ktorí sa o to pokúšali. „Nie som náročná, proste sa mi niekto musí zapáčiť a sadnúť mi,“ uzavrela.

Zdroj: Echoviny.sk, Foto: album Natálii Bagačkovej

31. december 2009 | Komentáre: 2

Škodová na nepopulárnom štvrtom mieste

Škodova v akcii

Senica bola v sobotu 12.decembra dejiskom druhého kola Slovenského pohára v kickboxe. Na Záhorí reprezentovala Kick – box klub Leon Hnúšťa Lena Škodová, ktorá sa na medailové pozície  nedostala. Škodová súťažila vo váhe do 60 kg v kategórii žien, do bojov zasiahla v low - kicku. „Tesne prehrala na body s Dominikou Brienikovou, je to skúsená pretekárka z Dolného Kubína. V celkovom hodnotení obsadila Škodová štvrté miesto,“ povedal pre Echoviny.sk hnúšťanský tréner Jozef Vranec.

Zdroj: Echoviny.sk

13. december 2009 | Komentáre: 0
ANKETA

Ste spokojní s aktivitami župana Mariána Kotlebu?
POČASIE (HNÚŠŤA)
  alt='Mostly
  18. apríl 2015 | 0:00
  cez deň: 7°C° | v noci: -3°C°
  alt='Mostly
  19. apríl 2015 | 0:00
  cez deň: 7°C° | v noci: -1°C°
  alt='Partly
  20. apríl 2015 | 0:00
  cez deň: 8°C° | v noci: -2°C°
  alt='Partly
  21. apríl 2015 | 0:00
  cez deň: 9°C° | v noci: 1°C°
  alt='Intermittent
  22. apríl 2015 | 0:00
  cez deň: 14°C° | v noci: 0°C°
  alt='Clear'
  23. apríl 2015 | 0:00
  cez deň: 8°C° | v noci: 1°C°

PRIPRAVUJEME
Facebook
REKLAMA 1
REKLAMA


Posledné komentáre
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
REKLAMA 3
REKLAMA
Reklama_x
REKLAMA
PODUJATIA
Upcoming Events
Apr
18
So
2015
14:00 Volejbal: Hnúšťa – Liptovský Hrádok @ Mestská športová hala
Volejbal: Hnúšťa – Liptovský Hrádok @ Mestská športová hala
Apr 18 @ 14:00
Juniorky 1. liga – východ, Hnúšťa – Liptovský Hrádok v MsŠH v Hnúšti od 14:00 hod

Zobraziť kalendár

TÉMA TÝŽDŇA
dobruska

Hnúšťa nadväzuje vzťahy s novým partnerským mestom

Mesto Hnúšťa má partnerov v Taliansku a Poľsku, prvým českým partnerom bude mesto Dobruška....

REGIÓN A POLITIKA
volby_ilustr

Výsledky referenda o ochrane rodiny v našom regióne

Výsledky referenda o ochrane rodiny v našom regióne....

ROZHOVOR
sablo top

Rally jazdec P. Šablatúra: „Priateľka sa o mňa bála, tak začala jazdiť so mnou“

Tisovčan Peter Šablatúra jazdí rally. Ako sám hovorí - najviac sa o neho bojí priateľka. Ale len vtedy,...

ZAUJÍMAVOSTI Z REGIÓNU
biker

Foto: Nevyužitý vlek chcú v Tisovci využiť na zjazd cyklistov

Vlek v Rejkove v katastri mesta Tisovec, ktorý sa neprevádzkoval od roku 2006, by vďaka členom SKI klubu...