Echoviny.sk – regionálne spravodajstvo | Regionálne správy | Hnúšťa | Tisovec | Revúca | Klenovec | Hrachovo | Kokava nad Rimavicou
Dátum Dnes je: 19. októbra 2017

Jesenné derby s prehľadom vyhral Tisovec

10. októbra 2016 | Komentáre: 4 |

Účastníci V. ligy skupiny D si zmerali sily po prvýkrát v tomto ročníku. Domáci Tisovec potvrdil jesennú formu a vyhral vysoko 4:0.

V nedeľu, 9. októbra odohrali v Tisovci začne prvé tohtosezónne derby V. ligy skupiny D medzi FK CSM Tisovec a Iskrou Hnúšťa.

V súboji 2. tímu tabuľky s 8. tímom bol papierovým favoritom Tisovec. V prvom polčase najprv v 26. minúte poslal do vedenia Tisovčanov Tomáš Sudor. Ďalšie góly padali v druhom polčase a opäť do brány Iskry. V 55. minúte zvyšoval Michal Dragijský, v 81. Michal Prečuch a na konečných 4:0 upravil v 88. minúte Jozef Slovák.

Tisovec za posledné 2 kolá nastrieľal 10 gólov, nedostal ani jeden a upevnil si 2. miesto v tabuľke. FK Iskra Hnúšťa sa prepadla na 10. miesto. V najbližšom kole Iskra privíta Dolnú Strehovú, Tisovec cestuje do Tomášoviec.

FK CSM Tisovec –  FK Iskra Hnúšťa 4:0 (1:0)

Góly: 26. Sudor, 55. Dragijský, 81. M. Prečuch, 88. Slovák

Zostava FK CSM: Košičiar, Vývlek, Gálik, Brož (61. Sivčevič), Kriška (46. Masár), Dragijský, Sudor, Slovák, Dacho, Antal, M. Prečuch.

Zostava FK Iskra: Katreniak, Foľko, M. Petrok, Zelenák, Vetrák, L. Petrok (55. Nemec), R. Prečuch (55. Fatľa), Jakubec, Rosiar (84. Caban), Ladika, Štefánik.

V minulej sezóne boli oba derby zápasy napínavé. V prvom na pôde Hnúšte zvíťazil Tisovec 0:1 gólom Nagaja, keď Hnúšťa nepremenila dve penalty.

Prečítajte si aj: Video: V derby boli úspešnejší Tisovčania

V druhom minuloročnom derby padlo až 6 gólov, Tisovec premenil 2 penalty a na konečných 3:3 vyrovnávali domáci až v 90. minúte.

Prečítajte si aj: V derby 2 penalty a 6 gólov. Tisovec a Hnúšťa si body podelili

Vstupné na derby bolo dobrovoľné, celý výťažok bol odovzdaný na rehabilitáciu pre Tisovčana Maroša Hrončeka.

Podobné alebo súvisiace články:

Zdroj: Echoviny.sk

V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii „Publikačné pravidlá“.

DISKUSIA K ČLÁNKU
  1. Autor:  Miro | 11. októbra 2016 | 14:12 | 14:12

Nevadí chlapci, každý chvilku ťahá pilku, na jar im to vrátime.

[Reagovať]

2. Autor:  Emil | 11. októbra 2016 | 17:46 | 17:46

Podľa mňa to nieje Tisovec, ale výber okresu 🙂

[Reagovať]

3. Autor:  Miro | 11. októbra 2016 | 18:40 | 18:40

Veru , pravda je, iste tam budú dve tretiny mimo Tisovca.

[Reagovať]

4. Autor:  erik | 13. októbra 2016 | 17:32 | 17:32

zobudte sa chlapci a co za Real a Barcelonu hraju chlapci z Madridu a Barcelony ?? chlapci toto uz niesu 50-60te roky ,toto je moderny futbal .